şükela:  tümü | bugün
  • minik zlata ve ailesi mutlaka desteklenmelidir.

sağlık bakanlığı suriye'lilerden esirgemediği yardımı, zlata'ya da yapmalıdır.
  • yazar arkadaşımızın, iyi niyetinden şüphem yok. ancak böyle kampanyalar yüzünden ciddi anlamda itibarı sarsılan, problem yaşayan, para kaptıran birçok kişi gördük.

bu işi usulüne ve kanuna uygun hale getirmesi, yazar ve bağış yapacaklar açısından daha hayırlı olacaktır.

tanım: sevimli, ufak bir çocuğun tedavisi için açılmış gibi duran başlık.
  • yardım tabii ki edilmeli ancak bundan önce birçok kişinin aklında var mıdır bilmiyorum ama sorulması gerekli sorulardan birkaçı şöyle. en azından şahsen yargılamadan merak ettiğim şeyler var.

1) zlata bebiş ukrayna vatandaşı mı? ukrayna vatandaşı ise ukrayna devleti de bizim devletimiz gibi bu yavrucaklara karşı duyarsız mı?

2) kendisinin tedavisinin kendi ülkesinde yapılması(devlet yardımı açısından) mümkün değil mi?

son olarak: up.
  • http://www.sariyer.gov.tr/ulasim

http://sariyer.bel.tr/…ar/746/iletisim-merkezi.aspx

burada sarıyer kaymakamlığı ve belediyenin iletişim numaraları ve mail adresi var ben birer mail attım buyrun siz de atın belki bir şeyler çıkar.
  • kardeşim bu işler senle benle olmaz sosyal devlet var.

(bkz: onemliuyarilar vol999)
  • acıbadem hastanesinin turist görmüş taksici gibi davrandığı olay.

kan testlerine 1000 dolar, pet ct 1300 dolar, doktor muayenesi 150 dolar.

insaf be. biraz indirimli fiyat verin.
  • olumlu sonuç vermesini dilediğim kampanya

(bkz: up)
  • çocuğun dini, dili, ırkı olmaz. çocuk çocuktur. suriyeli, yunan, afrikalı, ukraynalı diye ayrım yapamazsın güzel kardeşim. evet haklısın vicdanına tüküreyim.

destek olunması gereken kampanya.

(bkz: çocuklar ölmesin)
  • minicik bir beden, koşup oynaması gereken yerde, hastane odalarında iğneler, doktorlar, hastalıklarla cebelleşiyor.

saçına ak düşse bütün gün kuruntu yapacak adam da başında saç kalmayan el kadar yavruya acımam diyor.
    acıma güzel kardeşim, sen diğer türk bebelere de acıma ukrayna bebesine de acıma.

hastalığın dini, dili, ırkı, memleketi olmaz. yardım isteniyorsa el uzatırsın ya da uzatmazsın. ama gelip buraya ay bana ne bundan yazamazsın.

tanrıya inanmıyorsan karmaya inan...

(bkz: up niyetine)
  • aynı zamanda " yüzbinlerce türk yavrumuz binbir cesit hastalıkla bogusurken paramı ukrayna vatandasına veremem kusura bakmayın. " şeklinde yazabilen bırak yüzüne tükürmeyi, kusmak istediğim vicdansız ve empati yeteneğinden yoksun bir yazarın kirlettiği başlıktır.

(bkz: up)