şükela:  tümü | bugün
  • son dakika muharrem ince açıklamasıdır.

ayrıca (bkz: 9 eylül'de kampanya başlatıyorum hazır olun)

--- spoiler ---

chp'nin 24 haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı muharrem ince, 'yenildiğini kabul edemeyen yenemez, yenildiysen geri çekileceksin, hazırlıklarını yapacaksın, bahane üretmeyeceksin.' dedi.
    --- spoiler ---
  • eğer şuan çankaya köşkünde tebrikleri kabul ediyor olsaydı haklı olabileceği bir soru olurdu. ancak kendisi de yenilmiştir ancak geri çekilmemiştir. nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.
  • göte göt demiştir
  • mert adamdır muharrem ince. siyasetin bir yerlerinde mutlaka yer bulmalı. yeni parti kurma işi sıkıntılı bir süreç olur kendisi yıpratır. artık chp ne yapacak edecek muharrem ince’yi genel başkan koltuğuna oturtacak.
  • dün aday olmayacağım deyip bugün adaylığının yolunu yapıyor. karaktersizliktir he k.k çok mu iyi yapıyor? kesinlikle hayır. yarın istifayı basmalı.
  • genel başkanlık seçiminin parti içerisinde yapıldığını bilmeyen akcahillerin goygoy yaptığı açıklama.

oksijen israfısınız yemin ediyorum, kek yiye yiye artık beyin falan kalmamış.

edit: adam kılıçdaroğlu fan club üyesi çıktı rıza baba.
  • kılışdar gibi 8 kere yenilmemiştir.

2 aylık bir çalışma ile chp'nin 41 yılda alamadığı oyu almış isimdir. arkasında büyük bir rüzgar var bunu iyi kullanabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı var.

aday olmayacağım demedi kılışdarın karşısına kurultayda çıkmayacağım dedi
  • göte göt demiştir.

kendisi de yenildiğini kabul edip, daha sonrası için çalışmalara başladığı için bu yaptığı açıklamadaki tanıma uymaktadır. kendisiyle çelişen bir açıklama değil yani.
  • kemal kılıçdaroğlu ikimiz de yenildik, o zaman gel beraber gidelim dese ince ne cevap verirdi merak ediyorum.
  • peki geçen hafta "partide kimsenin yerinden kıpırdamasına gerek yok, ben kemal kılıçdaroğlu'na vefasızlık yapmam, olağanüstü kurul toplantısı istemeyeceğim" diyen muharrem neyin gazına geldi sorularını aklına getirmiştir.

iktidar hırsı herkesin mi gözünü döndürüyor?