şükela:  tümü | bugün
  • mesajla kendisinden farklı düşünenlere rahat rahat küfreden çaylak, muhtemelen de öyle kalır.

şortla alakalı entrym için gayet normal şort modelleri atıp evet gitmiş araştırmış bir de eşime de giydirmemi söylemiş. şansına kadınım ve modelleri beğenmedim eski sezon gibiler, zevksiz bu arkadaş bir de * (bkz: engelle)
  • tanımam etmem. selamım yok. az önce mesaj attı.

"ananın amcıgını at da mınnak pipiyi göstereyim sana meriçi seni"

çaylaklara mesaj hakkı verildiğinden beri böyle mesaj kutum. bari ifşa edelim de yazar yapılmasınlar.
  • biyolojik yaşı 11, akıl yaşı -3 olan galatasaray’lı bir arkadaş. bende de şöyle bir küfrü ile arz-ı endam etmiştir.

“ananı got delıgınden sıkeyım senın amk tınercı piçi”

senin doğmanı sağlayan sperm, logar kapağında takılı kalan ishalli bok gibi olmalı. allah kurtarsın, bu beyin ile her sabaha uyanmak zor. ebeveynlerine allah kolaylık versin.
  • küfürbaz troll.
  • trabzonlu olduğunu düşündüğüm; küfürbaz troll. kendisine cevap vermeye tenezzül etmiyorum ama buraya ifşa ederek bir gün gelir de algoritmadan dolayı es kaza yazar olursa ne kadar şeref yoksunu birisi olduğu bilinsin diye yazma ihtiyacı hissettim. direkt engelleyiniz, içinde patlasın kudursun salyalı. ne için küfür ettiğini de mesaj alıntılayarak yapsa neyse. trollüğü de boşa gidiyor.
  • insanlara küfür eden çaylak. muhtemelen ana baba sevgisiz büyüdü böyle oldu bu çocuk. oğlum hayat güzel kaybedecek bir şeyin yok git tedavi ol. ailenle filan barış.
  • özelden küfürlü mesaj atan pkk destekçisi çöplük yazar. 15 yaşında beyni oluşmamış ergen sanırım. ailesi de ahlaksızdır bunun kadar, şahane yetiştirmişler.
  • annesiyle beraber şimdi taliscayla medelin kulaklarını çınlatıyorlar.
  • ağlayan bir küçücük aslancık.

(bkz: engelle)
  • nerelidir, hangi takımı destekler bilmiyorum ama hiç tanımadığı insana şu mesajı atabilecek tiynette biri.

"siktğir amk piç kurusu seni, amını götünü dağlıyım senin motorcusun iyi verirsin sen kaltak"

tanımadığım insan hakkında nickaltı yazmam, bu ilk ve umarım son olur. benden önce de yazılmış hakkında, çaylakmış kendisi. umarım yazar yapılmaz ama yapılırsa da şaşırmam. ekşi sözlük böyle bir yer artık. özel mesajla küfür yediğiniz, tek haneli iq sahibi amiplerle dolu.