• (bkz: handpresso)
  • geçen sene motosikletle tur yaparken#70672906 yanıma aldığım ve olmazsa olmazım türk kahvem ve filtre kahvem vardı. filtre kahve yapmak zahmetli. suyu ısıt bekle sonra temizle falan. espresso da olacak şey değildi. artık google in gelişmiş reklamcılık anlayışı mıdır nedir tesadüfen karşıma çıkan espresso makinesi çıktı. önce araştırdım nedir necidir diye. sıcak suyu koyup basıyorsun ve al sana espresso!
    türkiye'de de escobarista 'dan edindim bir tane. gerek iş yerinde gerekse doğada kahve için en ideal çözüm bu.
    kampçı ve kahve severlerin eminim vazgeçilmezi olacak manyak alet!
  • wacaco isimli firmanın espresso kahve içmeyi daha pratik ve daha ulaşılabilir kılma girişimleri neticesinde patenti ve isim hakkı kendisine ait ürünü. o kadar başarılı bir cihazdır ki outdoor kullanım üzerine reklamı yapılsa da evde/işte kullanıma da pek bir uygundur.
  • iş yerinde kullanmak için almayı düşündüğüm kahve şeysi pratik midir aldıktan sonra güncellerim.

güncelleme, aldıktan sonra 1 hafta kullandım sonra evde takılıyor kendisi koşturmalı bir işe sahipseniz tavsiye etmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap