şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: minnacık)
  • bir ek$i sözlük yazarı aynı zamanda.
  • pek bi sevecen bu. çoğu insan gibi içinde neşe ve hüzün barındırıyor ama gerçekçi sıcak gülümsemesiyle çevresini aydınlatmaktan hiç geri kalmıyor. bunu denemek bile başarıdır. tebrikler.
  • benim icin yabancı bir gecede benden daha da yabancı dolanıyordu ortalıkta. birileri o sevimli ruhunu farketmis olacak ki uzmus bu tatlı kizi. minimini geldi oturdu "caniiis cunyıırrr" nidalarıyla. al bunu sıkıştır ye o kadar tatlı yahu. eline de bu kadar mı yakışmaz bira. biri ona yanlış ruh denklemini yakıştırdığından mıdır nedir...
  • ladies free olsun oldies dinleyelim zirvesini organize eden,zirvede yerinde duramayan her yere dans ederek giden,güler yüzlü,sabırlı sözlük yazarı
  • ikna kabiliyeti almış başını yürümüş olan süser, tanıdık geliyor bir yerlerden ya da insana kendini yabancı hissettirmemek için yaratılmış minik bir bünye..
  • kuzeyli fotograf sanatcisi minna kinnunenin kisaltmasi.. cali$malarini sitesinden gorebilmek mumkun..

http://www.minnak.net/
  • kucukken yumurtaya taktigim isim, ne demekse.
  • 10 dakika icinde yuz tane ortak nokta bulmayi basarabildigimiz, pek de yardimsever sozluk yazari.
  • yazdığım bir entry üzerine "bu nasıl oluyor, bana da anlatır mısın biraz" şeklinde ki sorusuyla karşılaşım, hani bizde iyi insanız ya "tabi ne demek" diyerek insanlık yaptık. ama bir baktım ondan gelen soruların ardı arkası kesilmiyor, şu nasıl , böle olur mu, şölemi yapsam, gibisinden üst üste yağdırmaya başladı. hayır müsait bir zamanda olsam seve seve yanıtlarımda, arada bir koşturuyoz. hem yeni tanıştık şimdi bunla , ayıp olmasın kafadan, mantığı işliyor bide bende, neyse sonra toparladık konuyu, anlayışla karşıladı. nitekim anlayışlı sevecen konuşması olan bir insan. sıcak insan, sempatik insan , acayip gıcık sorular soran insan.