şükela:  tümü | bugün soru sor
  • simon richin yaratıcılığını üstlendiği, oyuncu kadrosunda steve buscemi ve daniel radcliffe ile birlikte deadpool serisinden tanıdığımız saran koni, geraldine viswanathan, sasha compère, jon bass ve lolly adefope gibi isimlerin yer aldığı miracle workers, fantastik bir komedi dizisi.

steve buscemi’nin tanrı’ya, daniel radcliffe’in ise bir meleğe hayat verdiği dizinin sinopsisi ise şöyle:

--- spoiler ---

tanrı’nın dünyayı yok etmeye karar vermesinin ardından iki düşük seviyedeki melek, insanlığı kurtarmak için patronlarını ikna etmelidir. bu iki melek, tanrı’yla olabilecek en zor konuda bahse girer: iki insanın birbirine aşık olmasını sağlamak.

--- spoiler ---

kaynak :filmlovers *
  • sabirsizlikla bekledigim mini seri. ilk entry'deki linkte kisa fragmani halihazirda var, ama direkt youtube'dan izlemek isteyen olursa diye suracikta dursun.

https://www.youtube.com/watch?v=85wi79qjjeo
  • (bkz: simon rich) in what in god’s name adlı romanından uyarlanan dizi, umarım netfelixe de gelir.
  • fragmanı ile beni yakalamıştır. hayır steve buscemi var, bir de üzerine daniel radcliffe var. daha ne olsun.

muhtemelen aynı dönemde izleyiciye sunulacak good omens de mini seri olarak benzer hikaye temeline sahip. bunda da michael sheen ile david tennant var.

resmen mest olunacak durum. gönderin gelsinler.
  • ilk bölümü yayınlanmış yeni mini dizi. keyifli bir 20 dakika geçirmek istiyorsanız izleyebilirsiniz. cennetteki işleyişe farklı ve komik bir yorum katılmış. gönül isterdi ki mini dizi olmasın.
  • ilk bölümünü dün akşam izledim. gayet iyi bir absürd komedi olmuş.
  • başrollerinde steve buscemi ve daniel radcliffe'ın rol aldığı, bolca öteki yaşam tasvirlerinin yapıldığı, her bölümü 30 dakikadan oluşan, çerezlik komedi dizisi.

bu tarz büyük isimleri bir araya getirmeyi başaran arka planda kalmış dizileri severim. en son bu tarz ezber bozan mizah yapan the last man on earth vardı. kısa süresi, bol mizahlı diyaloglar ile oldukça hoşuma gidiyordu. çünkü fazla beklentiye girmeden izliyordum. buna da aynı tutumla yaklaştım ve oldukça beğendim.

özellikle crazy eye tiplemesinden sonra steve buscemi'yi komedi yapımında görmek mutlu etti.