1. şu dünyada sevdiğim iki kerr'den ikincisi. ilki için: (bkz: mark kerr)
  2. cok tatli agac cini gibi bisi...sevimli sey, evin kedisi bunlarin hepsi kendisi.
  3. tüm gamzeli insanlar gibi o gamzeyi milletin gözüne sokmak için konuşurken kendisini gülmek için zorluyor,gülemedi diyelim ağzıyla yanağını kıstırıyor.
    o güzelliğe iclal aydın'la aynı mimiğe sahip olması...hayat çok ironik.
  4. kadın kısmının diğer kadınların güzelliği çirkinliği hakkında uzun uzun yorumlar yapmasını hiçbir zaman anlamamışımdır. biz erkekler kadına bakıp da "hmm burnu şöyle ağzı böyle, evet o zaman güzel" demiyoruz ki.. tamamen içgüdüsel bir his bu. bir kadına bakınca güzel bulursak buluruz, bulmazsak bulmayız. bitti gitti. yüz tane fiziksel kriteri aynı iki kadın getir, birini beğenirim birini beğenmem. aynı şekilde erkek cinsine karşı bir çekim hissetmediğim için de kim yakışıklıdır kim değildir pek anlayamam...

    işte miranda kerr'in bu kadar popüler olmasının sırrı da bu. kadınların farkedebildiği bir tanımlanabilir güzelliği yok, o yüzden çatır çatır kıskanıp bok atmıyorlar. gel gör ki erkeklerin çoğu miranda kerr'e hayvanlar gibi hasta.
  5. sophie ellis-bextor'a benziyor desem şimdi ne alaka diye düşünülebilir fakat kırmızı rujunu sürünce böyle dudaklar filan benzemiyor değil. benziyor. bence.
  6. songul karli'dan daha seksi degildir. daha guzel de degildir. eksisozluk'teki yabanci penis meraklisi kizlarin yaptigi gibi gereginden cok onem verilen bir kadin.

miranda kerr hakkında bilgi verin