1. önce bir kere şu konuda anlaşalım; insan falan değil*. ne zaman bir resmini/videosunu görsem bir anda ekrana boş boş bakmama sebep oluyor, hayatı sorgulamaya falan başlıyorum. adalet, çifte standart falan derken dalıp gidiyorum derinlere.. tanrıya sorulacak tek soru hakkımı bunun için kullanabilirim, işte öyle bir şey.
  2. burcu esmersoy ve tuğçe kazaz gibi kadınlar varken sıradan kalan güzelliği sebebiyle ısınamadığım vasat model. bu kadın güzelse asuman krause güzellik tanrıçasıdır.
  3. aslında yoruma açık bir kişi değil. herşey ortada... o melekse sen insansın , sen meleksen peki o kim, o ,insansa sen kimsin gibi denklemleri içerisinde barından zat.
  4. tüm gamzeli insanlar gibi o gamzeyi milletin gözüne sokmak için konuşurken kendisini gülmek için zorluyor,gülemedi diyelim ağzıyla yanağını kıstırıyor.
    o güzelliğe iclal aydın'la aynı mimiğe sahip olması...hayat çok ironik.
  5. kadın kısmının diğer kadınların güzelliği çirkinliği hakkında uzun uzun yorumlar yapmasını hiçbir zaman anlamamışımdır. biz erkekler kadına bakıp da "hmm burnu şöyle ağzı böyle, evet o zaman güzel" demiyoruz ki.. tamamen içgüdüsel bir his bu. bir kadına bakınca güzel bulursak buluruz, bulmazsak bulmayız. bitti gitti. yüz tane fiziksel kriteri aynı iki kadın getir, birini beğenirim birini beğenmem. aynı şekilde erkek cinsine karşı bir çekim hissetmediğim için de kim yakışıklıdır kim değildir pek anlayamam...

    işte miranda kerr'in bu kadar popüler olmasının sırrı da bu. kadınların farkedebildiği bir tanımlanabilir güzelliği yok, o yüzden çatır çatır kıskanıp bok atmıyorlar. gel gör ki erkeklerin çoğu miranda kerr'e hayvanlar gibi hasta.