• başıma bir iş gelmeyecekse antipatik bulduğum.
    herkes övmüş ama bilmiyorum sorun bende mi? bu kadına bir türlü gülemiyorum. içimden gelmiyor.
    ha bir de yüz hatları çok erkeksi değil mi ya?
  • kendisinden sağlam bir gülse birsel dizisi oyuncusu olacağını düşünüyorum ama
    bir gülse birsel dizisinde heba olmasını istemiyorum.
  • aslen avukat ama içinde avukat da var, fatih terim de var, dansöz asena da var, rejimkolik burçe de var, corporate elis de var, minibüs şöförü de var, salon kadını da var, küçük kız kardeş de var, flamenkocu ispanyol güzeli de var, gecelerin kadını mehtap da var, ne ararsan var. sen sor mutlaka onunla ilgili bir gözlemi, keşfi vardır. kahkahası, kendiyle dalga geçmesi, mimikleri, açık sözlülüğü, güzelliği ile ortalığı kasıp kavuracak yetenek!zaten ailecek tadından yenmez bunların, ailecek seviyoruz kendisini. facebooktan kanlı canlı takip için buyrun.
  • derhal keşfedilmesini talep ediyorum. past prezıt pörfek ingilizcesi de var hem. "sense of humor" âlâ! sarkastik bir bacı! doğru yönü bulursa, yolu açık. ne iş yapar, necidir, çoktan keşfedilmiş midir bilmiyorum. bir videosunu gördüm ve tamam dedim. kumaş sağlam.

edit: mumutt uktesi
  • gelişmiş mizah ve ortalama üstü oyunculuk, ablam alır yürür kısa zamanda. çok çok iki videoya daha bakar.
  • iş görüşmesi tiplemesi 10 numara olmuş abla.
  • ya instagramda takip eder kısa kısa izlerdim ama boşboğaz çalışan buket sonrasında gönlümde tahta oturmuştur kendisi.

loopa alıp ilk üç izleyişimde yarıldım. sonrasında ise hala gülüyorum.
    cem yılmaz'ı da çok izlerdim, şimdi buna sardım durup durup izliyorum.

her cümlesi beni anlatıyor sanki. boş boğaz olsam ancak bu kadar olurdum.

--- spoiler ---

fridayde kaldım onun işlerini bana devirdiniz,

ev kirası ödemeyeyim diyorum

yok yok hiç bi yere gitmedim, zaman kaybetmem ben, acile gitmedim

bilmezsiniz sabahlamadığınız için,

tek ihtiyacım olan şey hayatta

o görüntü hoşunuza gidiyor herhalde

bütün mailleriniz acil diye biliyorum

tşk, taşak geçiyormuşşunuz gibi geliyor bana

süpriz çikolata gibi, hiç birisi de benim görev kapsamıma girmiyor

normal bi insan olmadığım için hepsini 3 saatte bitirecem

aklınıza esen bi iş var mı

o işi bırak, bu iş daha acil

ara veremeden tuvalete gitmeden bitiricem o işleri

--- spoiler ---
  • gösteri öncesi dansı bi bana mı itici geliyor???
  • youtube videolarına çok gülsem de stand up gösterilerine ağır makyajlı, abartı elbiseli ve dans ederek çıkmasından dolayı bana itici gelen komedyen.
  • seviyoruz kendisini. gösterisini izleme şansım olmuştu, gerçekten başarılıydı. takipçi sayısı fazla diye abuk sabuk işlere de girmedi, çizgisini korudu. umarım zeynepin harikalar diyarı gibi para kazanacağım diye saçma sapan yerlerden reklam alıp kendini bozmaz.
hesabın var mı? giriş yap