şükela:  tümü | bugün
  • vodafone arena inşaatının koltuklarını yapan firmada çalışan şahıs. sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar nedeniyle bir an evvel kovulmasını temenni ettiğim kişidir aynı zamanda.
    ne demiş diyenleri buraya alalım.
  • kendi deyimi ile beter olsun :)))
    neymis ? yemek yedigin kaba sicmayacakmissin.
  • vay be. ben dergi alacağım, forma alacağım, mont alacağım, bilumum yuva ürünlerini alacağım ki bu stada para aksın, ben ve benim gibi tüm bu harcamaları yapan beşiktaş sevdalılarının parasıyla maaş alan biri çıkacak, beter olsunlar diyecek ve kast ettiği biz olacağız. işten kovulunca da bir takım adamlar gelip bize saydıracak. değişik misiniz olm. değilsiniz lan.
  • saçma sapan bir futbol muhabbeti yüzünden genç bir insanı işinden ettiniz. iyi bok yediniz aferin devam.
  • iki beğeni fazla alırım diye ne kadar gerzekçe işlere giriyor insanlar dedirten.
  • hakettiğini bulmuş kişi. neymiş futbol muhabbeti yüzünden işinden olmuşmuş. sıçmasaydı yemek yediği kaba. hayatta başarısızlıklar.
  • beşiktaş vodafone arena'da ki görevinden kovulduğu haberleri gelen iç mimar.

yaptığın işe saygı duymazsan normal böyle şeyler...

umarım borcu harcı olan biri değildir de işten ayrılması maddi sıkıntılara yol açmaz.

edit: patronun kızıymış ya la. kovsan ne olacak bunu, akşam sofraya mı oturtmayacak babası. bir kendi işinde bu ciddiyetsizliği yapıyor. orası daha feci.
  • haddini bilmeyen kişi. haddinin bildirilmesi iyi olmuş.
    ha bi de bu arada....kandırmayın bizi yaa
  • profesyonel olmayan kişi.beşiktaş'ı sevmeyebilirsin ama ekmeğini yiyorsan akıllı olacaksın.

not:daha beter olman dileğiyle mirocuğum..
  • "socmo sopon fotbol mohobboto yozondon osondon olon emokco" lan siz ne tür bir embesilsiniz? vallahi hakaret etmek için demiyorum, merakımdan soruyorum.. bir insanın bu kadar ağır bir zeka geriliği çekmesi için evrim zincirinin hangi halkasında olması gerekiyor acaba?

bu şahsın çalıştığı yer nere? vodafone arena. orası neresi? beşiktaş jimnastik kulübünün futbol takımının maçlarını yapacağı stadın süregelen inşaatı. şahsın işten çıkarılmasına sebep olan olay ne? çalışmakta olduğu stat ile ilgili dalga geçen mesajlar atması yani yapmakta olduğu işe saygı duymadığını göstererek işverene karşı gereken yükümlülüğünü yerine getirmemesi ayrıca da o stadın kullanıcısı olacak taraftarları yani müşterileri aşağılaması..

bunları yapan bir "işçinin" bir "işveren" tarafından kovulması yeterli değilse, daha ne gerekiyor acaba? misal yarın çalıştığı mimarlık ofisine gelen bir müşterinin suratına karşı gidip, "siktir buradan siktimin keli zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!" dese herhangi bir mimar, patronu onu saçma sapan bir sebeple mi kovmuş olacak?

bu "emekçi dostu" kardeşlerimizden; götü yiyen varsa, hemen patronu ve çalıştığı yer hakkında facebook sayfasında tıpkı kendisinin yaptığı gibi bir paylaşım yapsın.. denemesi bedava..