şükela:  tümü | bugün
  • chloe moretz'in türkiye şubesi. ama aynı yetenek var mı o konu tartışılır.
  • 13 yaşındaymış. şaka mı lan? ben aşıktım bu kıza.
  • medcezir'de 'zenginlik düşkünü, şımarık dişi veled' rolünü hakkıyla oynayan oyuncu. yolu açık olsun.
  • aras bulut iynemli'nin kuzenidir.
  • vatınım sensin dizisinde oyunculuğu ile dikkat çeken ve göz dolduran 1999 doğumlu oyuncu. mimikleri ve oyunculuğu çok çok başarılı.
  • yeni kuşak türk oyuncular arasında en çok beğendiğim hanımdır. gerek duru, masum güzelliği, gerekse oyunculuk kabiliyeti ile göz doldurmaktadır.
    özellikle şu sahne ikisinin de kanıtıdır
    1999 doğumluymuş, önünde uzuuun bir yol var, yolu açık olsun.
    ben öyle çok türk dizisi, televizyon falan izleyen bir adam değilim, ama bu kızı takip etmek için rol aldığı diziyi izleyeceğim.
  • vatanım sensin dizisinde hasan tahsin'in mezarındaki çıkışından sonra o gözler için her şeyi yapabileceğimi düşündürtendir.

ancak canım miray sen bana çok geç kalmışsın ya da ben sana çok erken. hosça kal hilal, hoşça kal miray..
  • vatanım sensin dizisinde hilal karakterine hayat veren sevimli kedicik.
  • piyasada oyuncuyum diyeni silip süpürecek genç yetenek, amazonların lideri, hiç konuşmadan her şeyi anlatabilen gözlerin sahibi. zaten muhteşem yazılmış bir karakteri canlandırıyor ama hilal bu kadar seviliyorsa ona can veren miray'ın dupduru, ne eksik ne fazla oyunculuğu sayesinde. gülerken ağız dolusu gülüyor, ağlarken içi yana yana ağlıyor, sokakta görsem adıyla değil hilal diye seslenirim öyle de inandırıcı. ve nasıl güzel nasıl sevimli nasıl aklı başında. aras bulut iynemli'nin kuzeniymiş bir de, yetenek bunlarda genetik sanırım. kuzeni nasıl şu an sektörün en parlak isimlerindense kendisinin de (hiç uzak olmayan bir gelecekte) öyle olacağından şüphem yok. tanımayanlar için de bunu buraya bırakıyorum: https://www.youtube.com/watch?v=qwq625k0w68 hilal ayrı sen ayrı güzelsin miray!

edit: vatanım sensin'in 11. bölümünde hepimizi ağlatacak. https://www.kanald.com.tr/…nsin-11-bolum-fragmani-2
  • miray, miraycığım bu satırları sana yazıyorum, bildiğin yazıyorum. *

vatanım sensin dizisindeki harika oyunculuğunu tebrik ederim. umarım başarıların daimi olur. oscar falan alırsın. ben olsam verirdim hiç düşünmeden. kalbimin oscar ödülünü.

gördüğün gibi yazmaya devam ediyorum. güzel yazarım. şiir de yazarım. gözlerine de yazarım. gözlerin şiir zaten, izin ver okuyayım. şiir üstüne şiir yazılmaz. fakat yazılır. niye yazılmasın. her insan bir başkasına yazılmıştır. insanız, hepimizin bi yazısı var. benim yazım sensin. ahaha farkındayım bu cümlede çok yazdım, abarttım oldu biraz. olsun gülümsediğini biliyorum.

ulaş bana. bi çay/kahve içmemizde fayda var. hilal gözlerinden öpüyorum, başarılarının devamını diliyorum.

vatanım sensin dizisinin en yetenekli oyuncusu.