şükela:  tümü | bugün
  • oldukça androjinik suratlı bir kız.
  • yeni yeni cosplayerlığını gördüğüm tatlı biri (bkz: hagane) adı altında (bkz: deniz kanmaz)'la birlikte güzel işler çıkarıyorlar. dj sona cosplayi gayet başarılıydı bu arada tbf de çıkan da onun olduğunu tahmin etmemle birlikte herhangi bir araştırmam olmadı neyse. başarılarının devamını diliyorum ha bu arada bazı kıskananlar var gibi lolodi :p
  • ao no exorcist - amaimon cosplay yorumuna bayıldığım. cosplayi bırakmamanız temennisiyle.
  • çok başarılı bulduğum cosplayerlaradan birisidir.
  • lan bu kız hakkın da niye az yazı var? işini 3 sene önce de güzel yapıyordu, şimdi de. aradan bu kadar zaman geçmiş ben hala beğeniyorum işlerini. neyse miray bul beni bunlar seni değerini anlamıyorlar.
  • bu aralar muratabigf'nin videolarında çıksa da; iki yıl önce bir başka antalyalı olan şahsımı, ağzımı yüzümü kırmaktan beter etmiş* cosplayci.

olayı başlatan* ile aynı üniversitedeydik, haklı olsalardı o başlatan üniversitesini değiştirmezdi.
  • biraz iddialı olacak ama bence türkiyenin en başarılı cosplayerı.
    dikiş var , emek var , bilgi var. daha ne olsun.
  • suratını görmemle yüzümdeki gülümsemeye engel olamıyorum <3. cosplayini başarılı bulanlar varmış, kıskanırım. işini de kendisini de beğeniyorum . gelsin evinin cosplaycisi olsun. gelsin gönül arch-mage'imin healer'i, gök kubbemin sultanı olsun. para mühim değil. gökyüzüne bakarız, şarkı söyleriz, hayal kurar cosplay yaparız. bunlar bedavadır.

burayı okuyorsan bir çentik uzağındayım elf kızı.