şükela:  tümü | bugün
 • yazarken dikkat etmeyen 8284 neslinin temsilcilerinden.

  (bkz: 32806743)
  (bkz: 32806675)
  (bkz: 32806633)*
 • (bkz: 50203518) bu entry'sinde ne demek istediğini daha detaylıca ve açık bir şekilde yazarsa memnun olacağım yazar. zira hiç bir şey anlamadım. mesaj da atamıyorum kendisine.
 • apo'nun köpeğinin ismi.
 • belki yazarken çok dikkat etmiyorum her ne kadar hatırlamasam da belki yanlış ve devrik cümle kuruyorum, mükemmel bir yazar olduğumu iddia etmiyorum eksiğim yanlışım olabilir zaten artık bu ortam o kadar öküz, cahil ve dangoz doldu ki artık pek bir şey yazasım da yok fakat eğer bir şey yazacaksam ne kimseye nede herhangi bir zihniyete kendimi beğendirmeye çalışmam hele hele beyini sistemin tecavüzüne müptela olmuş, dünyaya kendi gözü ile bakmaktan, kendi beyini ile düşünmekten aciz sistemin gerek boyalı basın gerekse çeşitli araçlarla önüne koyduğu her şeyi sorgusuz sualsiz kabul eden, sistemin fabrikasyon ürünlerini kale almam.
  bu tür köpek oğlu köpekler beni anlamıyorsa direk engellesin ve yazdıklarımı okuyup o yalanlar üzerine kurdukları toz pembe dünyalarında rahatlarını bozmasın, bu tür bir köpek kalkmış bizi sırf yazdıklarım o amcık beyinine fazla geldi diye küfür ediyor ben engelledim ibneyi ama benden başkaları ve kendisi bu başlığa bir daha bakarsa bunu okusun.
  ben burada hiçbir zaman ne apo nede terörü övmedim fakat genede bu piç bzi apoya yakıştırabiliyor bunun sebebi de o zavallı küçük dünyasına hitap etmememdir, neyse böyle bir göt için fazla yazdım ama hak edilmemiş ithamlara ve hakaretle tahammül edemiyorum.