• chat kanalı #zurna.

debe edit:

[(bkz: hamzanin protezi icin 25bin tl gerekiyor)hamza'ya destek oluyoruz]

devrim'e yardım ediyoruz
  • saatlerce kız aradıktan sonra sıkıntıdan kız niki alıp milletle sardırmacalar.
  • mirc'nin irc protokolu icin gelistirilmis trilyon adet client'dan sadece bir tanesi oldugunu bilip umursamayan bir milyon başka insan.

"linux işletim sistemi değil çekirdek bi kerem" muhabbetinden farkı kalmadı yeminle. he tamam biliyoruz mirc programın adı, irc protokolün adı. sensin. tamam.
  • bir zamanlar mâziye bak, ne kadar şendik.
  • (bkz: @)
    (bkz: +)
  • chanserv, nickserv, memoserv...

voice, op, sop, founder...

veee en önemlisi dişi kişilere pozitif ayrımcılık misali sırf dişi olduğu için op, sop vermek. hey allah'ım...
  • fifa 2000'in sıkmaya başladığı dönemlerde sarmaya başlamıştım.zurna,turkishchat vb sunucularda takılmışlığımız çoktur akşamları haberleşip ortak kanalda çok güzel geyik çevirirdik. o değilde yöneticilerin toplantı olayı vardı bir de hey allahım...
  • (bkz: e-kolay)

dıdı dı dı dı dıt dıt dıt dıt dıııııt... dıt dıt dıt dıııt. yarım saat beklersin internete bağlanmayı bu ses eşliğinde. nihayet bağlanır ve dolaşmaya başlarsın odalarda, ev telefonu çalar, işte o an ömürden ömür gider. lan açmasam? belki önemlidir? hay amk. daha yeni bağlandık. ısrarla da çalıyor şerefsiz. hay allah. kim acaba? niye arıyor ki bu saatte. pff. lan sus tamam yeter. hala çalıyor amk. açtığın an bağlantı düşer. bir daha bekleyemem dersin, ama beş dakika sonra dayanamaz yine başına geçersin. dı dı dıdı dı dıt..
  • (bkz: undernet)
  • şu yarışma kanalları geldi aklıma. girip saatlerce çekişmeli bir şekilde yarışırdık. klavyemin hızlı olması avantajdı benim için. tabi sonraları baktık ki soruların hepsi aslında aynı sorular.
hesabın var mı? giriş yap