şükela:  tümü | bugün
2736 entry daha
  • isveç mağlubiyeti sonrası "kendi takımlarında oynamıyorlar" dedikten sonra hakan balta'nın ismini saydı. ulan bu adamın kulübü yok. futbolu bıraktı. yazık buna takım emanet ettiler.
  • milli takımdan istifa edip/kovulup, fenerbahçe'nin başına geçecek teknik direktör. fenerasyonun son icraati bu olacaktır.
  • kendi takımında bile yuhalanan oğuzhan’ı kurtarıcı diye oyuna aldın pis herif senin yüzünden yabancı kuralı kalkarsa senin ben taaaa amq.
  • takımı küme düşürüp milyonlar kazanan adam.
    asgari ücretle birini takımın başına getirseydik en azından bu kadar para harcanmazdı hem de para dışarı gitmezdi.
  • "bu seviyeye gelmek benim hatam değil. milli takımda daha önce oynamış olan tolga ciğerci, şu anda takımında oynamıyor. ozan tufan, volkan şen, arda turan, burak yılmaz, hakan balta gibi iyi oyuncular var ama kendi takımlarında oynamıyorlar. çözüm bulmak zorundaydım." demiş.

bakın volkan şen ve hakan balta demiş. tekrar ediyorum volkan şen ve hakan balta kendi takımında oynamıyor demiş. volkan şen kendine kulüp bulamadı, hakan balta ise futbolu bıraktı. dünyadan haberi olmayan adama milli takım emanet ediyorlar.

yakında galatasaray bülent korkmaz'ı, beşiktaş metin ali feyyaz'ı, fenerbahçe neden oğuz'u oynatmıyor derse şaşırmamak lazım.