şükela:  tümü | bugün
2289 entry daha
 • emeklilik ikramiyesi uğruna tüpçüyle türk futbol tarihinin en çok şişirilmiş teknik direktörünün pisliğini temizlemeye razı gelmiştir.
 • tff'nin hedef saptırmak amacıyla maşa olarak getirdiği, parayı cukkalayıp bükreş'e dönecek kurt hoca.

  bunakmış da bilmem neymiş. ya anlamıyorum arkadaş lucescu bok, terim kötü, avcı çapsız vs. lan bu adamları takımın başına getirenlerin hiç mi suçu yok? adamlara sözleşmeyi veriyorlar bunlar da geliyorlar.

  bu oyuncuların (arda, caner, burak, gökhan gönül vb.) hiçbir şekilde artık milli takıma çağrılmaması gerekir. tecrübe diye diye kaçıncı turnuvayı kaçırdık. bırakın gençlerle rezil olalım olacaksak. takımında oynamayıp milli takımda işe yarayan tek oyuncu tümer metin. o da istisna işte. yalaka yorumcular bunu söyleyemiyorlar.

  ama bizim arda'nın, emre'nin tecrübesine ihtiyacımız var. ne tecrübesi kardeş? küfür etme, adam dövme, kulübe de oturma tecrübesi mi?
 • milli takima cagirdigi oyunculardan tutun da oynattigi sisteme kadar aldigi hicbir kararin kendisine ait olmadigini düsündügüm hoca.
 • yalan yok göreve getirilmesini çok istemiş ve sevinmiştim,ne bileyim içine bizim aykut'un kaçtığını.ilk işi gitti dini imanı pirim para olan sırtlanlar çetesini davet etmek oldu.üzerine birde beklentinin tam aksi çapsızlığı eklenince hezeyan kaçınılmaz oldu.luce balonu da söndü.
  en azından artık ligdeki bitik takımlarımızın büyük umudu,çapsız yönetimlerin son kozu olarak pazarlanmaz gazlamacı basınımızda.
 • bu adam kesin bir şeylere fena sinirlenmiş ve bizden hıncını alıyor. olup bitenlerin farklı açıklaması olamaz.
 • hem bedavadan mac izle hem de milyon eurolari cukkala.

  afedersiniz ama zikerim ben böyle hayati.
 • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçında ukrayna'ya son kazığını atan teknik adam.
 • iki ay önce tüm ülke tarafından kulüplerinde görmek istedikleri kurtarıcıyken şimdi ekranda görülünce küfür edilen, siktir git lafları duyulan teknik direktör. iki ayda zirveden dibe düşen başka biri var mıdır acaba?

  kendisi parayı sevmesiyle bilinir, hayatta istifa etmez, ya umut veren genç kadroya rağmen ardaya umut bağlayıp, stoperde topal'ı oynatan lucescu'yla devam edeceğiz ya da bir tazminat kaymağı da o yiyecek.
 • galatasaray'ın uefa kupası almış kadrosuyla 2000-2001 sezonunda şampiyonluğu fenerbahçe'ye hediye etmişti.

  o günden beri sevmem.

  imparator fatih terim yurtdışı sevdasına kapılmasaydı o kadroyla bir şampiyonlar ligi şampiyonluğu bile gelebilirdi belki.

  taktik teknik olarak rakibi oynatmama üzerine kurulu bayık bir futbol anlayışı vardı. geriye düşerse maçı çevirebilecek en ufak bir hamle bile yapamazdı. aylarca deplasman kazanamamıştık bir de bunla.
 • hayatında iki tane milli takım çalıştırmıştır. biri kariyerinin başında romanya biri de (muhtemelen) sonunda türkiye. milli takım antrenörlüğü kulüp takımlarından farklı olarak "lucescu'nun kariyeri de göz önünde bulundurulduğunda" takım oluşturma değil olmuşlardan seçme yeteneği gerektirir. lucescu'nun bu alanda hiçbir başarısı yok nerdeyse. neye göre seçildi biri bize açıklamalı.

  not: 5 yıllık romanya milli takımı hocalığı kariyeri boyunca sadece bir kez avrupa kupasına katılıp gruplardan bir beaberlik iki mağlubiyetle elenmiş internetteki bilgiler hatalı değilse.
142 entry daha