• git emekli ol hoca bu nasıl kadro mühendisliği amk.

mehmet topal, burak, arda, caner falan bıktık bu isimlerden git sen de emekli ol.yeminle yılmaz vural gelse daha faydalı olur.
  • (bkz: bunak)

mehmet topal hala duruyorken, ozan tufan'ı oyuna almıştır..

bunak..

her bokun millisini ararken, türk milli takımına layık görülen, milli olmayan tıraktör..

bunak demiş miydim?
  • beyler ben fatih terimi arıyorum
  • bitmiş bir bunak. adam 2 0 yenik başladığı ikinci yarıya aynı topçular aynı oyun stiliyle çıkıp kurtarıcı olarak ozan tufan'ı almıştır.

hahahha şaka gibisin dede..
  • ulan benim bildigim lucescu su maci 70 dakika 0-0 goturur, sonra bir golle isi bitirirdi. bu ne lan? ne savunma yapabiliyorlar, ne hucum yapabiliyorlar. hoca cok kotu yonetiyor takimi. futbolcular zaten rezil.
  • lucescu kariyeri boyunca geri dustugu maci taktik ve oyuncu degisikligi ile degistirebilmis bir hoca degil. mac oncesi kurgusuyla 1-0 one gecip son ana kadar baski yer ve kanser eder. bazen bu tutar ve maci kazanir ama bazen son 10 dakkada bir yer ve o gol cikmaz.
    ama ilk yari giren iki gol lucescu ile hayatta cikmaz.
  • bence milli takım'da ki yabancı yasağı kalksın. bunlar takımda oynayacağına elin gavuru emek sarf etsin daha başarılı oluruz.
  • senin kuracağın taktiğin ta a.q senin bu takıma getirenin de
  • milli takımın başına geçerek ne kadar boktan bir teknik direktör olduğunu tüm turkiye ye gösterdiği için kendisine teşekkür ediyorum. yıllardır süren lucescu mastürbasyonu da böylece son bulur.
hesabın var mı? giriş yap