şükela:  tümü | bugün
  • en acil surette olması gerekendir. şenol güneş kalbimizdeki yerini her zaman koruyacaktır ama madem milli takım'a gidiyor bu durumda kalması fayda vermeyecektir. luce ise en azından kalan maçlarda takımı tanıyıp seneye bomba bir giriş yapmak için gelmesinin tam zamanıdır. hem ligimizi iyi bilen biri. milli takım çöplüğündeki performansına bakıp aldanmamak lazım. kırk yılın başı takımın başında olmakla hergün takımın başında olup her hafta maç yapmak başkadır. sonuçta shaktar'ı senelerce liginde domine eden adamdan bahsediyoruz.

haydi luce haydi luce haydiiiiii, tam zamanı tam zamanı şimdiiiii!!!
  • türk futbolunda ki vizyon budur işte , lucescu gider fatih terim gelir , fatih terim gider şenol güneş gelir bu devran böyle yürüyüp gider.
  • geliyor gelmekte olan... bugün çeşitli haber kanallarında oğlu razvan ile birlikte geleceği söyleniyor. son derece isabetli bir karar olur. şahsen çok isterdim.

edit: kendisi birkaç gün evvel, milli takım ile bir kulüp çalıştırmanın farklı şeyler olduğunu, kendisini bir kulüp çalıştırmak için hazır hissettiğini belirtmişti. ben de sonuna kadar katılıyorum, 3 - 4 ayda bir gördüğün insanlarla değil de hergün oturup kalktığın insanlarla başarıyı yakalarsın. yarım kalan hikayemizi tamamlamaya gel luce..
  • roberto nanni’yi transfer edecekse olur.
  • eğer takımı guti'ye değil de bu dedeye emanet edeceklerse...ya ben neyse lan bir şey demiyorum!
  • haim fresco'nun devreye girmesiyle galatasaray'a geleceği için olmayacak olandır.

ayrıca cem uzan'a da hapis cezası çıkmış.
  • şenol hoca ile yer değiştirmiş olurlar.
    kendisinin milli takımdaki performansı ortada.
    beşiktaş şenol hocayı çook arar.
  • oglu paok ile sampiyonluga kosuyor yunanistan'da. kendisi desen zaten lucescu iste bildiginiz gibi. ikisinin maasini kaba hesapla toplasan toplam 6-7m euro eder. ama sorsan oglu ile beraber besiktas'a geliyor. cebinden mi odeyecekmis oglunun maasini lucescu.
  • içindeki futbol ruhu bitmiş dede.
    başarılı olacağını sanmıyorum.

not.gs