şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aaaa.. ilk defa hakkında bir şeyler okiyim diye geldiğim bir şarkıcı hakkında sincap gibi kaldım. başka bir ismi filan var mı ki? isveçli güzel bi kız. adele'e benzetiyorlarmış ama bu sigara içiyor. benzeterek algılamayalım ama ben adele'i de beğenirim zaten.
    şöyle bir şey:
    https://www.youtube.com/…yer_embedded&v=jaq3b4nlnj0
  • 1991 isveç doğumlu şarkıcı

adele gibi pop, soul, r&b tarzda şarkıları vardır. sesi de onu andırmaktadır.

bu yıl push playisimli bir şarkı yapmıştır.
  • adele'i dinlemeyi pek sevmeyen biri olarak sesi adele benzemesine rağmen deliler gibi severek dinlediğim şarkıcı. adele sadece ses olarak değil vücut yapısı olarakta benzettiğimdir aynı zamanda. isveçli değilde ingiliz falan olsa çoktan ilah ilan edilebilirdi diyede düşünmeden edemiyorum. geleceği çok parlak sevgi pıtırcığı.
  • adele zaten müziği bırakıyordu en son. çocuk yapacam filan diyodu. ben de makarayı başa sararım ve amanallaaam bu nasıl ses falan derim. adele yeni albüm yapmış gibi duruyor ama bu kadın esmer. albert royal konseri yapmadığı ve iş yerinde milyar dakika çalmadığı sürece ki pek patlayacağı yok bu kadının, sorun olmaz.

patlama miriam.
  • oha, hala buralarda meşhur olmamış. göteborg doğumlu isveçli-fin kadın şarkıcı.

sesi için "adele gibi" demişler ancak ben benzetemedim. neye benzettiğimi de bilmiyorum ama sevdim. müziği hoşuma gitti. şuraya tıklıyoruz.
  • kadında bir s’leri söyleyememe durumu mu var yoksa aksandan mı yoksa bana mı öyle geliyor bilemiyorum lakin şu şarkıdan sonra bir şey söylemese de olurmuş. bu nasıl bir enstrümantal uyum yahu ohannaa diyorum.