4 entry daha
  • valla bu kampanyanin bu kadar sonuk kalmasina uzuldum.

tanim: kral mirkelam'a gereken saygiyi atmak pamuk ellerin cebe atilmasi olayidir.
  • katildigim kampanyadir.

suursuzca kostugu klibi hatirina kendisini takipteyim.
  • son takipçilere bakarak ekşicilerin ifşa olması muhtemeldir. biraz süre geçsin takip ederim, yoksa şimdi edersek direk ifşa.
  • sonra da twitter'a el atılsın dediğim kampanya adam konserine bedava bilet organizasyonu yapıyor rt sayısı bir elin parmakları kadar ben utanıyorum.
  • "martıları sayarken hiç mi mutlu olmadın, denizlere bakarken" diyen adamı takip edin. olsa hesabım ederdim fakat yok mirkelam.
  • bunu kaçırmamam lazım;

-mirkelam'da beni takip edecek mi ?
  • kan bağışı lanı falan sandığım başlıktır.
  • hayirdir para mı aldınız takipçi toplucaz diye bu nasıl bir başlık isteyen zaten takip eder hos bu takip mevzusunu anlamış degilim bana ne kardeşim nerede ne yaptığından eger müziğini seviyorsam acar dinlerim. su sosyal medya hastalığı nerelere kadar sirayet etmiş boyle yazık.
  • bir ay önce "bu mirkelam nerede yaa" farkındalığına ulaşıp albümlerini baştan sona dinlediğim bir akşam, herhalde en az 100 bin takipçisi vardır diyerek instagram hesabını aramaya koyulduğum, ancak 10 bin takipçisinin bile olmadığını görünce yaşadığım anlık şok ve üzüntünün ardından hemen takip ederek destek verdiğim kampanyadır. gerçekten üzücü böyle değerli bir ismin gereken ilgiyi görmemesi.
    başlığı görünce gülümsedim, bir başkasının da aklından aynı şeyin yakın sürede geçmesi güzel bir olay.
    bir de keşke bununla kalmasak. mirkelam gelecek yaz güzel bir albümle dönse, bir anda eski popülaritesine kavuşsa ve artık harbiye mi neresi olursa olsun büyük çapta bir konser verse, eski efsane şarkılarını da söylese, zaman zaman nostaljinin dibine vursak, zaman zaman coşsak, soooonraaa seviiinsek <3

buradan sonrası caps lock açıkmış gibi okunsun lütfen.

mirkelam allah aşkına geri dön, yerlerde, yerin bin kat altında sürünen türk pop müziğini kurtar, nereye gitsem maruz kaldığım dıptıslı dıptıslı ya da arabeskli pop şarkılardan gına geldi yemin ederim. nerede duysam kulağım kanıyor, hayata küsüyorum. senin şarkılarındaki gibi popla güzelce harmanlanmış enstrümana doymak istiyorum ben yeniden. çok güzel bir adamsın seni seviyoruz üstad.

içimde her an yeşermeyi bekleyen bir mirkelam fangirlü besliyormuşum resmen bu nedir. ne hale getirdiniz günümüz pop müziğini de bu kadar yoğun duygularla dinliyorum eski türkçe pop şarkılarını, reziller. neyse, yeter çok doluyum bu konuda.
  • yayılması gerekiyor.
79 entry daha
hesabın var mı? giriş yap