• süper samimi bir olay.
  • toplum buna hazır değil malesef
  • türk kültürü misafire önem verir, bunu demek göt ister. denebiliyorsa misafir "aa kesin sevişcekler" der. üstüne dedikodusunu yapar.
  • süper olay. çok yakınlarıma yapıyorum, yapamadıklarıma siktirin gidin artık kahvesi içmeyi öneriyorum.
  • türk toplumunda göt isteyen samimi olaydır.
  • babamın yöntemini uygulamak yeterlidir. "hadi karıcığım, kalkalım artık" dedikten sonra duraklayıp "hay allah, burası bizim evdi".
  • vakit geç oldu yatakları yapalım da bu gece burada kalın, diyerek nabız yoklama yöntemi ile söylenebilir. tabii burada misafirin aaa çok iyi olur diyerek teklife olumlu bakıp balıklama atlaması gibi bir risk de var.
  • yüzsüzlükle ilgisi olmayan durumdur. samimi arkadaşlarıma her zaman söyleyebilmişimdir.

ailemle yaşamaya başladığımdan beridir misafirlere merhaba deyip evden kaçıyorum. ben döndüğümde çoktan gitmiş oluyorlar.
  • bunu başka şekilde yapıyorum. abartıyor bazen misafirler olayı.

zaten insan geriyor beni. son zamanlarda ziyarete gelen tanımadığım yüzlerle iyice sinir oldum. hayır zamanında adını sanını bilememişim, şimdi gelmişsin vicdan falan.

ha varlığından memnuniyet duyduğum insanlara da odaları gösteriyorum.
    ben iptal oldum az önce, seç beğen bir yatağa kıvrıl ve beni elleme deyip geçiyorum. isteyen sağ olsun kalıyor. sabah beyin yerine geldi mi kahveyle sohbet iyi geliyor. istemeyen ben gideyim o zaman deyip çekiliyor.
  • eve gelen misafir 3 güne kadar en üst düzey misafirperverlikle ağırlanır efendim. onlar kendi kalkıp gittikten sonra bir daha istemiyorsanız çağırmazsınız olur biter.

ibneliğin lüzumu yok.
hesabın var mı? giriş yap