şükela:  tümü | bugün
  • tazedirekt kapandiktan sonra alternatif olarak kesfettigim guzel bir olusum. tek sorun dağıtımı mng kargo uzerinden yapmalari. bu da aslinda bizim lehimize maliyetleri dusuruyor. ilk siparisimde gelen urunlerin hemen hemen hepsi topraktan yeni koparilip gonderilmisti zira yikamam ve temizlemem biraz zaman aldi. meyveler cok taze idi. siteyi tam incelemedim ama agaciniz falan oluyo ve o agacin urunlerini hediye falan gonderiyosunuz ve daha bir suru sey.
  • çok sevdiğim eski bir hocamın kızının sanırım bu girişim. facebook'da hep görüyordum. şöyle bir inceledim de gayet yararlı olmuş. çocukların dalından meyve falan koparması bile başlı başına yeter. ürünleri hiç denemedim ama merak ediyorum. bizim sitede bir iki ürününü görmüştüm onlardan başlarım denemeye.

ağaç kiralanabilir olması çok güzel. kendi ağacından gidip meyve yemek. hatta yedi sekiz ağaçla kaplı ufak bir ahşap masalı, hamaklı falan belli piknik yeri yapsalar kişiye özel satsalar keşke. o sekiz ağaç da onların olacak, bir doğal ufak masa tam ortasında ağaçların. senelik 2000 lira falan olacak ya da 3000 nyse. vallahi ben veririm parasını böyle bir uygulaması olsa. kişiye özel piknik alanı bence süper fikir. uygulayın bunu. bir de ufak tabela kişiye özel.

tabi mangal falan yasak olacak. millet evinden piknik sepetini alıp gelebilecek sadece. meyvesini zaten kendi ağacından koparacak. diğer ürünleri de alırlar oradan hazır.

şunun dört tarafının kendi seçtiğin ağaçlarla kaplı olduğunu düşün. sağı, solu arkası önü kapalı olacak ağaçla

http://www.pendik.bel.tr/…enisehir-piknik-alani.jpg