şükela:  tümü | bugün
  • sabahlari omletimi pisirip, ekmeimi kizartip ustune yagi surecek bi yarim olsa evde , aazima surmiicem kaavalti cesididir bu corn flakes.
  • tadı çok güzel sabahları hafif kahvaltı oluyor ama işte ööle bişiyin içine bin türlü vitamini depoladık imajı yaratmaya çalışıolar, bunu yiyosunuz bitio bütün beslenme ihtiyacınız karşılandı bile. çok amerikan kokuyor.
  • sabah kahvaltılarında yenilince gün boyu kendini iyi hissettiren, hoplayıp zıplamanızı sağlayan,güvende hissettiren bişi.
  • tadi guzel, yemesi zevkli, daha nolsun, vitamin de neymis...
  • sut yerine bol yogurt ve muz/cilekle yapildiginda cok daha guzel olan icat.
  • yani aslında çok yanlış sınıflandırdım corn flakes sadece mısır patlağı olan modeline deniyo
    olsun bu da bi nevi markanin malzeme adi gibi benimsenmesi..
  • her zaman kuru kuru yemeyi sutlusune tercih ettigim sey. nesquik te de ayni olayi yasiyorsunuz. faydali seyler.
  • kavalti hazirlamak istemediginde yedigin muhtesem sutlu sey..en guzeli kokopops
  • adam gibi kahvalti edebilecek zamanim/ bu kahvaltiyi bana hazirlayacak insan oldugu takdirde markette bulundugu rafa bile yakla$mayacagim $ey. boktan hayatin sembolu.
  • gevrek bişey... adı üstünde zaten... nestle, viva vs. gibi markaları var.
    böyle sütün içine katıyosunuz. kaşıklıyosunuz. şerbet marmelat filan katmak serbest.
    ben sütsüz de kıtır kıtır yiyorum. hayret bişiyim valla..