şükela:  tümü | bugün
 • fazlasıyla itici bir yazar kardeşimizdir. üslubunu düzeltmesi gerektiğini düşünüyorum. bütün entry'lerini açıp da okumadım, o kadar işsiz değilim, ama sigara içenlere karşı kullandığı tabirler çok çocukça. eminim ki kendisi burada dışarıda entel görünmeye çalışan, sözlük bünyesinde özüne dönen birisidir. özü buysa da yakınlarına sabır diliyorum.

  sigara içenlere gerizekalı demek nedir abi? sen içmiyorsun diye onlar gerizekalı mı? iyi tamam. ben iphone kullanıyorum. blackberry, samsung ve nokia cihazlarını kullanan herkes gerizekalı o zaman. ya da ben tercümanlık okuyorum. mühendisler, doktorlar, avukatlar... alayı mal la bunların. her şeyin doğrusunu ben yapıyorum amk.
 • bunu uçuran mod her kimse tebrik ediyorum. umarım bir yerlerde birileri üstüne benzin döküp yakıyordur şu anda. malum kendisi pek haz alır o işlemden.
 • üsten ve itici bir üslubu olabilen sözlük yazarı.
 • kisin gunes gozlugu takanlara dair yaptigi aciklamalar yuzunden, 5 sayfa bilimsel ve deneysel anlamda destekli entry'ler esliginde ayar yemis yazar. bazen yazmadan once iki kere dusunmeli.
 • #32534022 entrysi ile götünde mısır patlatma isteği uyandıran yazar.
 • orijinal bir arkadaş.. kısırlı mıdır mısırlı mıdır bilmem ama kendisine ve bu 'cins'lere bir çözüm buldum. çözümüm ise bu cins arkadaştan esinlenildi yalan yok. bakınız bu zavallı arkadaşlar için çözümüm;

  [aslında bunlar kısırlaştırılsa ne iyi olur?] olur he.. valla olur. insan nesli tükensin demiyorum ama bu nesil bi tükensin. dünyaya zarar, çevreye zarar ve kardeşim sana, bana zarar bu zihniyet. öldürülmesin hemen ama kısırlaştırılsın ve doğal ortamına salınsın. öldüğünde soyu devam etmesin.

  [bunların böyle sokaklarda değil ıssız adalarda olması lazım] bence lazım.. ıssız ada ama böyle en ıssızından. hatta ıssız bir mercan adasına bırakılsın. "e burda nasıl yaşicam ki ben:(" yapsın. o öyle yapınca bize sevimli gibi gelsin ama sonra hemen kendimize gelip arkamızı dönüp vınnn.. şahsen ben sokaklarda bu tipleri görmek istemiyorum. beni korkutuyorlar. böyle üzerime üzerime gelip ısıracaklar falan gibi geliyor. ve dahi benim başıma çok şükür henüz gelmedi ama ısırıyor, insan - hayvan - bebek ayırdetmeden tecavüz ediyor, kafa kesiyor, kulak kesiyor bunlar. bütün pislik bunlarda. bence sokaklardan, çalıştıkları işyerlerinden, götlerini büyüttükleri klavyelerinin başlarından toplanıp ıssız mercan adalarına bırakılsınlar. bana uyar..

  aslında bunların tek çözümü var. (bkz: benzin döküp yakmak) net çözüm arkadaşım net.

  ayrıca; sokak köpeğine benzin döküp yakan birini görürsem ben de aynını o kişiye yapmaktan çekinmeyebilirim. 'akli melekeleri yerinde değil' raporu alıp üç beş sene akıl hastanesinde yatmayı göze alabilirim o an belki de. o yarı deli dediğiniz 'hayvansever' arkadaşlar sandığınız kadar kendi kendilerini yiyen romantik insanlar olmayabilir. ayağı denk almakta yarar olabilir. ben uyarayım, ortalık manyak kaynıyor zira..

  (bkz: #32535053)
 • mesaj atabilen ama mesaj alamayan yazar.

  gammaz olmakla ilgili bir espri yapmış ama anlamadım, soramadım da. nur içinde yatsın.
 • eşcinselliğe bakış açısı ile takdirimi kazanmış yazar* ancak mesaj olayında bi hatası var bana kalırsa, ona mesaj atamadığımız halde o bize atıyor. zile basıp kaçan çocuklar gibi. cık cık cık.
 • uzun uğraşlar sonucunda bana mesaj atabilmiş yazar. severek takip ediyoruz.
 • kendisine mesaj gönderemiyoruz. soru sormuş aydınlatamıyoruz.