şükela:  tümü | bugün
  • özelden zekamı takdir eden ve keşke sen olsam diyen yazar.
    utandırdı akşam akşam :)
  • mesaj atamadığım yazardır. o kadar yazmışsın, konuya vakıfsın, 2 soru soralım da aydınlat bizi ama yok. soyutlamışmış kendini mesajdan. sen mesaj atınca ben soyutluyor muyum?
  • kendisinin mesaj atma lüksü olup, kendisine mesaj atılamaması tamamen ekşi sözlük imalatçılarının suçudur. bir kullanıcı mesaj alma fasilitesini kapatıyorsa, mesaj gönderme fasilitesinin de otomatik olarak kapanması gerekmez mi?

dallama sensin o dal da lama da sana girsin*
  • çaresiz bir aşık.şimdi de entrylerimi takip edip beni rahatsız ediyor. cevap da veremiyorum.
    http://i46.tinypic.com/2jb4go1.jpg
  • mesaj atabilen ama mesaj alamayan yazar.

gammaz olmakla ilgili bir espri yapmış ama anlamadım, soramadım da. nur içinde yatsın.
  • eşcinselliğe bakış açısı ile takdirimi kazanmış yazar* ancak mesaj olayında bi hatası var bana kalırsa, ona mesaj atamadığımız halde o bize atıyor. zile basıp kaçan çocuklar gibi. cık cık cık.
  • kisin gunes gozlugu takanlara dair yaptigi aciklamalar yuzunden, 5 sayfa bilimsel ve deneysel anlamda destekli entry'ler esliginde ayar yemis yazar. bazen yazmadan once iki kere dusunmeli.
  • kendisine mesaj gönderemiyoruz. soru sormuş aydınlatamıyoruz.
  • korkak biri. mesaj atıyor. ama ona sadece arkadaşları mesaj atabiliyor. ona sadece arkadaşları siktir çekebiliyor. varsa. taş atıp kaçan bebelerden farkı yok mesela.
  • bana kıyamayan troll. canııım kıyamam sana diye mesaj atmıştı ben de ah canııım teşekkür ederim diye atmaya çalıştım ama attırmadı.