şükela:  tümü | bugün
 • sanat/sanatçı anlayışı "yetenek sizsinize katılsa elenirdi" seviyesinde olan troll. insanın kendi kendisini mal ilan etmesi ne acı.
 • uzun uğraşlar sonucunda bana mesaj atabilmiş yazar. severek takip ediyoruz.
 • #32534022 entrysi ile götünde mısır patlatma isteği uyandıran yazar.
 • orijinal bir arkadaş.. kısırlı mıdır mısırlı mıdır bilmem ama kendisine ve bu 'cins'lere bir çözüm buldum. çözümüm ise bu cins arkadaştan esinlenildi yalan yok. bakınız bu zavallı arkadaşlar için çözümüm;

  [aslında bunlar kısırlaştırılsa ne iyi olur?] olur he.. valla olur. insan nesli tükensin demiyorum ama bu nesil bi tükensin. dünyaya zarar, çevreye zarar ve kardeşim sana, bana zarar bu zihniyet. öldürülmesin hemen ama kısırlaştırılsın ve doğal ortamına salınsın. öldüğünde soyu devam etmesin.

  [bunların böyle sokaklarda değil ıssız adalarda olması lazım] bence lazım.. ıssız ada ama böyle en ıssızından. hatta ıssız bir mercan adasına bırakılsın. "e burda nasıl yaşicam ki ben:(" yapsın. o öyle yapınca bize sevimli gibi gelsin ama sonra hemen kendimize gelip arkamızı dönüp vınnn.. şahsen ben sokaklarda bu tipleri görmek istemiyorum. beni korkutuyorlar. böyle üzerime üzerime gelip ısıracaklar falan gibi geliyor. ve dahi benim başıma çok şükür henüz gelmedi ama ısırıyor, insan - hayvan - bebek ayırdetmeden tecavüz ediyor, kafa kesiyor, kulak kesiyor bunlar. bütün pislik bunlarda. bence sokaklardan, çalıştıkları işyerlerinden, götlerini büyüttükleri klavyelerinin başlarından toplanıp ıssız mercan adalarına bırakılsınlar. bana uyar..

  aslında bunların tek çözümü var. (bkz: benzin döküp yakmak) net çözüm arkadaşım net.

  ayrıca; sokak köpeğine benzin döküp yakan birini görürsem ben de aynını o kişiye yapmaktan çekinmeyebilirim. 'akli melekeleri yerinde değil' raporu alıp üç beş sene akıl hastanesinde yatmayı göze alabilirim o an belki de. o yarı deli dediğiniz 'hayvansever' arkadaşlar sandığınız kadar kendi kendilerini yiyen romantik insanlar olmayabilir. ayağı denk almakta yarar olabilir. ben uyarayım, ortalık manyak kaynıyor zira..

  (bkz: #32535053)
 • bunu uçuran mod her kimse tebrik ediyorum. umarım bir yerlerde birileri üstüne benzin döküp yakıyordur şu anda. malum kendisi pek haz alır o işlemden.
 • (bkz: leyla)
 • sakallı tavernacı.

  sözlüğe dönerken sakallı tavernacı olma. güzelce traş ol. sakalsız tavernacı olarak dön. hem daha şık olmuş olursun. sevgiler!
 • ünlü bir darbuka sanatçısıdır. 1963 ankara doğumlu olup asıl adı ahmet yıldırımdır. müzik yaşamına türk darbukası ile başlayan ahmet yıldırım mısıra giderek orada dönemin usta sanatçıları omar khayrat, mohammad fuad, fethi seleme, amr diab gibi isimlerle çalışmış ve kendi stilini geliştirmiştir.
 • göte göt demekten kıvanç duyan , ancak kendi rahatsız olduğu şeyi başkasına reva gören biri. bir nevi kendi götünü kapatırken başkasının götüne bakabilen biri gibi düşünülebilir. e tamam götüne bakmasınlar rahatsız oluyorsundur da , sen niye milletin götüne bakıyorsun diye sorsak ne cevap verir bilinmez , fırsat olsa da sorsak..

  hammucuk gabbucuk yayyucuk , demezler mi adama madem mesaj almak istemiyosun ne diye millete mesaj atıyorsun ? cevap beklentin olmayabilir , ama bu birine verdigin tepkinin , görüşün karşılıksız kalacağı anlamına gelmez. mesaj atıp iletişime geçiyorsan , karşıdakini de dinleyebilmelisin. yok dinlemeyeceksen ne diye biriyle iletişime geçiyorsun ?

  neyse efendim , bu arkadaş sizlere istediği zaman mesaj atabilmektedir. en temizi mallar listesine ekleyip bir monologdan kurtulmaktır. aksi takdirde t zaman içerisinde sizi herhangi bir başlıkta farkedip bişeyler yazabilir , cevap vermek isteyince mesaj atılamadığını görebilirsiniz.

  he tanımam etmem , bana bi başlık içerisindeki entry nedeniyle mesaj atmış , iyi niyet dileklerinde bulunmuş kendince, cevap yazayım dedim mesajım gitmedi , mesajı yazarken kaybettiğim zamana üzüldüm ..