1. son derece hafif bir ilaçtır. ilk kullanıldığında yan etki olarak çarpıntı, dolayısıyla uykusuzluk yapabilir. bir iki gün içinde bu yan etkiler geçecektir. sabretmek gerekir. alışıldıktan sonra 50 miligramı bile yeterince rahatlatır. ağlama krizleriniz geçer, bir durgunluk kaplar içinizi. bir adım ötesine geçince daha sağlıklı düşünmenize imkan tanır. tedavide önemli bir rolü vardır.
  2. doktorun yönlendirmesi ile sabahları kullandığım ve gün boyu uyku halinde dolaşmama sebep olan ilaç. yan etkileri lustral ile aynıdır. kullandığım ilk günler gece uykularımı da mahvetmiş bir dolu rüya görmeme sebebiyet vermiştir. herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum ama ilacı almaya başladıktan sonra cok sık tuvalete gider oldum. zannımca bu da bir yan etki.
  3. düşük dozlu bir antidepresandır. durumunuzun şiddetine göre verilir....fulsac , zedprex yetmeyince bir üst ilaç olarak kullanılabilir.anksiyete tedavilerine de iyi gelir. (bkz: o hikayedeki kız benim)
  4. dün psikitayristin reçeteme yazdığı ilaç.
    obsesif kompulsif ve anksşyete bozukluğu tanısı yazmış reçeteme.
    bu sabah kahvaltıdan sonra yarım olarak kullandım ilk defa.
    tanrım içimde senelerdir konuşan insan sustu.
    sanki son devirde çalışan bir aspiratörü birisi allah rızası için kapadı,
    sanki senelerce çağlayan gürültülü şelale durdu,
    sanki üst kattaki komşunun bitmek bilmez lanetli tadilatı bitti.
    içimde bir boşluk, bir huzur.
    kendimle olan kavgalarım, kızmalarım, başkalarına olan öfkem saçma gelmeye başladı.
    umarım o boşluk neşeyle dolacak.
    daha önce gittiğim psikşyatrist bana paxil vermişti, kullanırken pek bir fark göremedim.
    misol'un verdiği durgunluk, dinginlik çok hoşuma gitti.

misol hakkında bilgi verin