şükela:  tümü | bugün
  • bu acılı anneye gerekli destegi vermek icin twitterda yalnız bırkmayalım.(bkz: https://twitter.com/misra_oz)
  • ben yazdıklarını, paylaştıklarını gördükçe içimi üzüntü kaplıyor. elden bir şey gelmemesi başka bir sorun.

öyle boktan ülkede yaşıyoruz ki oğlunu ve onlarca kişinin ölümüne neden olan sorumsuzlar hiç bir şey olmamış gibi yaşamlarını sürdürdüler. ortada adaletin sağlanması için çabalayan acılı bir anne kaldı. eğer bu ülkenin yöneticilerinde, yargıçlarında, savcılarında azıcık utanma olsaydı çoktan yerin dibine girerlerdi.
  • çorlu tren kazası’nda sorumsuzluklar yüzünden ölen oğuz arda sel’in annesi. diğer acılı aileler gibi o da, kazaya neden olan sorumsuz yöneticilerin cezalandırılmasını bekliyor.
  • acisini yurekten paylasiyorum.

misra hanim in basina gelenleri, kaza ile ilgili adi gecen butun isimleri, mercilerileri, ulasabildigim butun detaylari tek tek okudum, kazanin oldugu gunden beri takip ediyorum...
    misra oz'un acisi kesin bir ifade ile, neden bu ulkede yasamak istemedigimin en yalin ornegidir. en net ifadesidir.
    boslugun icine dalip ayni bosluga uyanmanin ne demek oldugunu biliyorum bir de o bosluga birilerinin ihmali yuzunden dusmek var misra hanim ve kazada yakinini kaybeden diger aileler gibi, tahayyul edilir sey degil.
  • eşini ve evladını bir ihmalin eşiğinde kaybetmiş bir kadın. vatandaşı bile sesine ses olmamış, üç maymunu oynamış.
    lütfen sesine ses olalım. onun ve diğer acılı ailelerin...
  • mısra öz 8 temmuz 2018 çorlu tren kazası ile alakalı tarihe not düşmüştür.
  • bugün bir kere daha ne kadar haklı olduğu ortaya çıkan, ne medyanın ne bizlerin ona yeteri kadar destek vermediği anne.

(bkz: #84320733)
  • aylardır adalet peşinde olan kadın.. attığı twitler sıfır hakaret barındırmasına rağmen birçok yetkili sosyal medya hesabı tarafından engellendi. zamanında bu kadının feryadı dinlenseydi büyük ihtimalle bugünkü tren kazası olmayacaktı! ama nerde bizim insanımızda o insanlık? hep 3 maymunu oynadı bu halk yine de oynayacak anlaşılan..!
  • twitter’da her gün oğlu için adalet arayan yürekli kadın. yazdıklarını okuduğumda kalbim sıkışıyor. evlat acısı zaten çok ağırken bir de adaletsizlikle sınadılar insanları. umarım çorlu tren kazasında takipsizlik kararı kalkar insanlara artık eziyet etmeyin. insanların sabrını sınamayın adalet inancını kaybettirmeyin artık. canını ciğerini kaybetti bu insanlar. biraz vicdanlı olun yeter be.