• okur, izler, düşünür; üşenmez, onda kalanları yazar sözlüğe. okuması keyiflidir. şu platformda ergen irilerinin radarına da girer ama canını sıkmasın, memleketin delisi çok.
  • (bkz: trt2 gibi kadın)

entryleriyle kendini fark ettiren, kutsal bilgi kaynağına değer katan kaliteli yazar. doğum günü kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun...
  • çok güzel entryleri olan, geç keşfettiğime üzüldüğüm kaliteli bir yazar.hayvanların kendisine poz vermesini de ayrıca kıskandım.*
  • iyi bir yazar
    severek okuyoruz ailecek
  • bu gun dunyayi istedigin bir renge boya
    rengârenk batan gunu al karşina
    bir renk de kendinden kat
    cocuklar gibi saf, temiz ve berrak
    kapat gozlerini bir hikâye yarat
    vazgecme hissedilir biraz da sicakligini kat
    kalbindeki elleri birakma sikica tut
    cunku varliktir sevgiye en guzel kanit
    yalnizligin saltanatini sur, sur ama
    birikmiş sevginden, herkese bir parca ver
    bir tebrik, bir arama bin umuttur insana
    mutlu yillar, mutlu yillar sana …

canımın içi arkadaşım iyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım, seni seviyorum
  • hanzo başlığında detaylı bir analiz yaparak toplumumuzun geçmişten günümüze bazı noktalara bakış açılarını çok güzel bir şekilde tasvir etmiştir (#160954473)
  • yüreğime hitap eden canım arkadaşım,

gözlerinin mavisi ile kaybol,
    saçlarının sarısı ile parılda,
    kalbinin atışı ile var ol,
    nefesinle hayat bul,
    kendini kutla ve hep gül :)

geçmiş doğum günün kutlu olsun <3
  • geç keşfettiğim için üzüldüğüm kaliteli bir yazar.
  • kendisi benim gibi yaşı yolun yarısına az kalmış ama kafası 10 yaşındaki çocuk ile aynı olan birine verilmiş en güzel 23 nisan hediyesidir.

bazen kafam eser oto boka atarlanırım, o kadar coşarım ki belki de kendimi dünyanın en haklı insanı görürüm , ha işte o zamanlarda tüm olgunluğu ve bilgeliğe ile hayatıma bir güneş gibi doğar ve der ki sakin ol şampiyon fazlaca abartmıyor musun? ondan önce çakmak ile alev alacakken onun beşinci günüm şafağından gelmesi ile pamuk gibi biri olurum.

o yüzden o benim canım, canımın da içidir. iyi ki doğmuş iyi ki hayatıma dokunmuştur.

ha bu arada unutmadan bu sene yapılacaklar listemizde ege de kadeh kaldırmak vardır, yeri gelmişken unutulmasın diye hatırlatmak isterim*
  • tatlılar tatlısı bir ankara hanım efendisi. sabah kendisinin iyi dilek mesajlarını görmek huzur veriyor insana. iyi ki varsın sarı civciv :)
hesabın var mı? giriş yap