şükela:  tümü | bugün
 • doksanlarda yolu atari salonuna düşenlerin bileceği bir oyun. fakat oyun ismiyle değil de lakabıyla, yani karı soymaca olarak bilinir.

  sahayı parça parça yok ederek sonuca (çıplak kadın resmi) ulaşılıyordu. perfect olduğunda ise bonus olarak pornografik bir fotoğraf gösteriyordu.

  bir şeyleri yanlış yapınca tuhaf yaratıkların olduğu bir bölümü açtırıyordu.
  atari salonunda oyuncunun etrafında - arkasında bir yığın insan birikirdi. (bkz: atari salonları/@tabudeviren)
  hey gidi günler...

  http://tabudeviren.googlepages.com/mw9601.jpg
  http://tabudeviren.googlepages.com/mw9602.jpg

  bir de güzel bir müzik çalıyor 'karı' seçerken, şuraya koyayım belki bilen biri çıkar (bkz: şarkı adı soruyorum hemen silicem)

  http://tabudeviren.googlepages.com/mw96.mp3
 • mame rom'u aşağıdan indirebilir.

  (bkz: http://server1.rom-world.com/…ames/mame/missw96.zip)
 • hayatımda 3 büyük kalabalık gördüm.

  1-galatasaray'ın uefa kupası'nı kazandığı günkü coşkulu kalabalık
  2-biz kaç kişiyiz ankara yürüyüşü
  3-miss world '96 makinesinin arkasındaki kalabalık güruh
  (böylede multikültürel birisiyim,ahaha)

  peşinden kitleleri sürükleyen en büyük oyundur kendisi. karı soymaca oyunlarındaki başyapıttır. o dönem bu grafikleri gören kafayı yiyordu.

  bu oyun sayesinde kadın bedeniyle tanışan 500 arkadaş* sayabilirim.

  çok jetonumu yedi bu oyun benim. ama demokratikleşme yolunda şahsıma en büyük katkıyı yaptı. seçme ve seçilmenin önemini ben bu oyunda öğrendim.

  http://yfrog.com/03secbegenalj
 • bu oyunun bir versiyonunda ünlü türk kadınlar vardı. isteyen şehir efsanesi, isteyen de yalancıyı sikmiyorlar ya desin. kendi gözümle görmüşlüğüm var. örojen bölgelerindeki tüyleri sarı olan bi hatunun kafasına kömür karası saçlarıyla türkan şoray monteleyip yüklemişlerdi oyuna. 1997 senesi bakırköy ticaret meslek lisesinin yakınlarındaki bir atari salonunda gördüm bunu. hülya avşar, müjde ar ve ahu tuğba'nın ise erotik pozları vardı. kim nasıl yaptı bilmiyorum fakat oyun bi şekilde lokalize edilmişti. döneminde aynı salona uğramış olanlar mutlaka hatırlayacaklardır zira onlarca yağız delikanlı o sarı tüyleri görebilmek için tonlarca jeton harcadı gözümün önünde.

  ayrıca, korkunçlu karı tabiri şu skindirik şaka çıkmadan seneler evvel bu oyundaki iki kafalı ve ağzı yüzü çivili tip için kullanılmıştı.
 • en ateşli hatunların ussr'da bulunduğu efsane atari salonu oyunu. yapılan istatistiklere göre atari salonlarında en fazla izlenen oyun olarak tarihe geçmiştir.
 • bölümde hatunu zombiye çevirmeden sıfır hata ile bitirdiğiniz taktirde devasa memeleri olan hatun fotoğrafıyla sizi ödüllendiren efsane oyun.

  sonradan gelen edit: hakkında yapılmış şöyle bir ost playlist'i vardır.