şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşisözlük yazarı.

birkaç entry’mi favlayınca ilgimi çekti, girip profiline baktım; hunharca entry favlıyor. ama bi tutarsızlık var beğendiği entrylerde. bir konudaki zıt görüşü savunan entryleri beğeniyor. çaylak olduğu için mesaj atamadım ama yazar olunca bunun sebebini bana söyler umarım, zira bi hayli merak ettim.

onun dışında yazdıklarına bakınca oldukça renkli, eğlenceli birine benziyor.

hoşgelmiş, sefalar getirmiş.
  • yazar olmasını umduğum çaylak kişisi.
  • girdiği her başlıkta, yazılan tüm entryleri hunharca beğenen bir garip çaylak. birbirine görüş itibariyle ters entyleri bile favorileyen bu yazarımız; ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
  • manyak gibi entry favlıyor. sırf favorilediklerini okusa benim bi daha "sözlükte okumayı seviyom ben ehe" demeye ağzım yüzüm kalmamalı. bu ne sözlük aşkıdır böyle ?

ayrıca çaylak olmasına rağmen benimkinden çok nick altı girilmiş. sorunu kendimde aramalıyım sanırım.
  • ulan başındaki miss ibaresi olmasa gelip nickaltı yazmazsınız bir çaylağa. açlık böyle bir şey işte. allah kimseyi açlıkla sınamasın asdfsdg.
  • yavrucugum kadın mısın, yoksa erkek mi anlamadım ama aynı başlık altında hem beni, hem de benimle 180 derece zıt fikri savunan herifleri favlamanin gerekçesini açıklar mısın lütfen? mesaj atılmadığı için buradan soruyorum. ayrıca pek çok kişi de aynı konuya değindiğine göre bizi aydınlatırsan çok mutlu oluruz. sebebi neydi ki acaba?
  • karşılıklı favlamayı seven bir çaylak*