şükela:  tümü | bugün
 • çalışmalarına şimdiden başlanan film. tom cruise, david ellison, dana goldberg ve j.j. abrams, yine yapımcı olarak geri dönecekler.

  edit: 2016 yazında çekimlerine başlanması hedefleniyor.
 • mission impossible rogue nation'ı yöneten christopher mcquarrie'nin yöneteceği film.
 • michelle monaghan gelirse torrentden değil sinemadan izleyeceğim film, geri dönsün nolur :(
 • türkiye'de diziler 2 saatlik filmlere evrilmişken, hollywood'da filmlerin 2 saatlik dizilere evrildiğine örnek teşkil eden durum.
 • son açıklamalara göre daha karakter odaklı bir film geliyor gibi görünüyor. mcquarrie önceki filmlerde neden ethan hunt'ın daha fazla tanıtılmadığını, sadece aksiyona odaklanıldığını merak etmiş ve bu konuyu deşmeye karar vermiş. yani bir bourne gibi ya da james bond filmleri gibi karakter odaklı olacak bu bölüm. ethan hunt daha fazla derinleştirilecekmiş, ki mcquarrie haklı. önceki bölümlerde ethan yüzeysel kalmıştı. umarım "haydi ethan'ı daha fazla tanıtalım, derinleştirelim" deyip ajitasyon dolu bir film yapmazlar, zira mcquarrie biraz daha dramatik bir film olacağını söylemiş. mission impossible ve drama? abartmazlar umarım.

  öte yandan umarım jeremy renner'ı bu kez aksiyon sahnelerinde görebiliriz. gerçi herif avengers 3 ve 4'le meşgul olduğu için 5. filmde olduğu gibi az görünürse ve aksiyona dahil olmazsa şaşırmam. filme kadın başrol olarak vanessa kirby dahil edilmiş. umarım bu durum 5. filmde hastası olduğum rebecca ferguson'ın sahnelerinin azalmasına neden olmaz, ferguson, hunt'ın ekibindeki sıradan bir ajana dönüşmez. kirby'nin filmin kötüsünü oynayacağı söyleniyor. bir de mcquarrie önceki filmlerden bir kişinin bu filmde yer alacağını söylemişti. tahminim michelle monaghan. aktris 3. filmde ethan'ın eşini oynamıştı, 4.'de saniyelik görünmüş, 5.'de adı bile anılmamıştı. ethan'ın eşinin adının bile anılmaması ilginçti tabii ki. seriye dönse iyi olur. monaghan dışında aklıma thandie newton geliyor ama sanmıyorum. paula patton da değildir. neyse belki çekimlere başlanınca açıklarlar. son not: ilk kez bir m:i filmi aksiyon sahnesiyle açılmayacak. zaten 5. filmde uçağa asılma sahnesiyle zirveye çıkmışlardı. bu sahneyi ancak uzaydan dünyaya felix-vari bir atlayışla geçebilirlerdi. bakalım nasıl bir film olacak? şu an için tek isteğim ferguson'ın ilk filmdeki kadar görünmesi ve silikleştirilmemesi/sıradanlaştırılmaması.
 • henry cavill de oynayacakmış:

  http://superheronews.com/…-in-mission-impossible-6/

  ovyis.
 • bir anda sırf henry cavill yüzünden izleyeceğim film oluverdi.
 • henry cavill'in filme dahil olmasını tom cruise istemiştir muhtemelen ama hiç mi uyaran olmadı kendisini merak ediyorum. 55 yaşındaki 1.70lik tom cruise , 1.85lik yakışıklılığının zirvesindeki henry cavill 'in yanında nasıl görünür bir düşünün. benzer yaşlarda olsalar sinema mucizesi ile boyları dengelerler muhtemelen ama arada 20 sene var be. tom cruise kendisinde maximum olan star ışığına guveniyordur belki bilemiyorum.
 • tom cruise yaşlandı, yavaş yavaş seriyi bir başkasına devretmesi gerek. yoksa bu kişi henry cavill mi olacak diye düşünmeme sebep olmuş bir cast seçimiyle gündemde olan film.