• dün verdiğim siparişi bugün elime ulaştırmış jet gibi ticaret sitesi. üstelik aldığım parfümün bu kadar ucuzunu bulabileceğimi sephora tezgah görevlisine ifade ettiğimde "onlar dubai malı satıyor olabilir, internet siteleri öyle" diye bir açıklama getirdiydi. fakat neticede gördüm ki gayet italyan malı orijinal ürün göndermişler.

aferin valla...

hem kaliteli, hem hızlı...
  • bu sefer üzmüştür. ilk defa üretim tarihinden 4 yıl geçmiş parfüm yolladılar.gerçi kullanım ömrü 5 yıl ama ilk defa bu kadar eskimiş ürün gönderdiler.
  • normal satış fiyatları 15.48 tl olan neutrogena pembe greyfurt günlük peeling jeli ile yüz temizleme jelini %16 indirim ile 17,90 tl ye satabilen ilginç bir web sitesine sahip firmadır.
    http://imageshack.us/…to/my-images/859/adszahj.jpg/
    http://imageshack.us/…oto/my-images/43/adsz2tl.jpg/
  • 2008 tarihinde üretilen parfümü satan site.
  • bu siteden annem için oldukça uygun bir fiyata bir şişe parfüm aldım yaklaşık 2 ay önce,ürün siparişi verdiğim gün kargolandı ve ertesi gün annemin eline ulaştı.orjinal olduğunu da düşünüyorum.miss pera seni seviyoruz.
  • yurtiçi kargo ile çalışması yüzünden potansiyel müşterilerini ilk alışverişte kaybedeceğini düşündüğüm alışveriş sitesi.
  • valla ben bir paco rabanne one million aldım. kokusu ve kalıcılığı aynı duty free'den aldığım gibiydi. fiyat da oldukça iyiydi...
  • burayı okumadan parfüm sipariş ettim. heyecanla bekliyorum. ürün geldiğinde bu gönderiyi düzenleyip ileride ürün alacak olanları bilgilendireceğim.

edit: siparişim ertesi gün kargoya verildi. gelen ürünün üretim tarihi ekim 2014 olarak gözüküyor. kendilerine hızlı oldukları ve yeni ürün gönderdikleri için teşekkür ederim.
  • ilk siparişimi verdiğim site.
    markafoni olmasa güvenemezdim.
    kargo ücretsiz.beklemedeyim.

edit: her şey süper.
  • ayın 8'inde (cumartesi) verdiğim siparişi bugün elime ulaştıran firma. paketlemeyi gerçekten çok güzel yapmışlar. kutuyu açıyorsunuz bir havalı poşet sonra bir poşet daha sonra bir poşet daha... adamlar herhalde paketin üzerinden araba geçme ihtimalini falan hesaplamışlar. neyse efenim güzel düşünmüşler.
hesabın var mı? giriş yap