• eelke kleijn'in güzel şarkısı.
  • son haftalarda klibi bolca donmeye baslayan ve hos bir hatunu izleme firsati buldugumuz fena olmayan sarki.
  • 2014'ün en iyileri listesine rahatlıkla girebilecek olan eelke kleijn şarkısı. klibi tabii ki sansürlü yayınlanıyor bizim müzik kanallarında. bence sansürlenecek bir şey yok ama rtük işte.

https://www.youtube.com/…jp_tr507w&feature=youtu.be
  • bu sabah kar yağışında fg'nin bana yaptığı güzelliklerden biri.
  • hiamına aylar sonra kalbim küt küt çarptı, midem inceden sızladı, yoğun zevkle karışık tedirginlik hissettim.
    resmen aşk etkisi yarattı şarkı bende. 8 entry görünce sevindim falan, kıskanmaya da başladım parçayı.

83'lü eelke kleijn abimizin harikasıdır bu bence.
    ama ben olsam deeper depthsi de bir kenarda tutardım, işe yarar bir gün. kıps.
  • sanki buradaki daha sansürsüz bir klip: uncensored
  • insanın içini kıpır kıpır yapan şarkı. klibi de müthiş ötesi. özellikle de beetle ile olması ayrı bir güzel
  • hakkında bu kadar az kişinin yazdığını görünce şaşırtan parça. klibin başında ablamız ceviz büyüklüğündeki tek taşı çıkarıp torpidoya atıyor, rujunu sürüyor, elmasını yiyor ve kendini hemen toparlıyor. neden daha önce düşünemediysek.
  • kötü günlerinizde duşta sıcak su eşliğinde şov yapabileceğiniz şarkılardan biri. bana çok iyi geliyordu, hala dinlediğimde iyi hissederim. neyse ki artık duşta güç dansları yapmama gerek kalmıyor.
hesabın var mı? giriş yap