şükela:  tümü | bugün
  • pırıltının en büyük örneği.

edit : verdiğim link ölmüş. bu ultra komik, çağın ötesinde mizahşörleri birkaç karikatür ile tekrar hatırlatalım.

edit2: bütün linkler patlamış.

yani bu adamlar aktrollük falan yapmıyor sadece. gerçekten, ciddi ciddi, yahu üzerine basa basa söylüyorum ciddi ciddi komik olduklarını sanıyorlar lan. yahu insan zıt düşüncenin bile zekisini bekliyor karşısında, inanın insan bekliyor ya.
  • ne güzel belli ediyorsunuz siz zihniyetinizi öyle. hesapta artvinli eylemci terörist ya, kara kuru; bir de polise bak maşallah, adeta alplerden kopup gelmiş, adeta bir blue blood: https://m.facebook.com/…/?type=3&source=54&refid=17
  • ömrümde böyle mizahtan uzak bir şey görmedim. ya hadi çizgileriniz kötü belli yani görsellik zaten zayıf. bari bir tane espri olsun gülünecek. millitet kardeş vardı küçükken o daha komikti. zihniyetten ötürü belki bana komik gelmiyor diye akp'liye gösterdim. o da gülmedi arkadaş .

yapmayın siz bu işi :) . hem haram değil miydi zaten size ?
  • web sitelerinde "karikatüristlere çay ısmarla" diye bir bölüm var, "bizler gönüllü olarak çiziyoruz, katkıda bulunmak ister misiniz?" demişler. bunlara para yerine dildo filan gönderebiliyor muyuz, yoksa çizim yaptıkları kâğıtları dürüp büzüp kendi işlerini görebiliyorlar mı? bir de gönüllülük ilişkisiyle çiziyorlarmış...
  • yobazlarin akit ile birlikte kullandigi tuvalet kagitlarindan daha kaliteli olanidir.
    akit, silerken dübürü aglatir, misvak ise güldürür.
  • mizah günah diye mi dergilerinde mizah yok. mal oldukları için mi yok. aklımı kurcalayan dergi.

yaptıkları karikatürlere kıçımı silip bünyelerine iade etmek istiyorum.
  • ben bu muhafazakar sağ cenaha gerçekten çok üzülüyorum ve onların nefretini çok da iyi anlıyorum bir bakıma. yahu adamların sanatı kötü, mizahı kötü, müziği kötü, sineması kötü, edebiyatı kötü... kötü oğlu kötü. senin benim yaşamımı kıskanmayıp değiştirmeye, kısıtlamaya çalışmayıp da ne yapsın?

al işte sözde mizah dergileri bu. komik olamaması bir yanan ilkokul çocuğu çizimleri gibi yahu.
  • çizimleri ve mizah seviyeleri ilkokul seviyesinde olunca, 14 yaşında çocuğun cesedi üzerinden şerefsizlik yaparak ün yapmak istemişler anladığım kadarıyla.