şükela:  tümü | bugün
  • muğla'nın milas ilçesinde çıplak soyulup yere yatırılan şüphelilerle ilgili skandal karikatürdürlink

kadın kıyafetleri giydirerek kadını aşağılayıcı tutum sergilenmiş, yabancı bayraklar külotlarında gösterilerek toplumda hedef gösterilmiştir. adı üstünde şüpheli, masum olma ihtimalleri var ve suç ispatlamana kadar herkes suçsuzdur, tabii bunlar sadece lafta kalıyor ülkemizde.
  • sağ zihniyetin neden karikatür işine giriştiğini sorgulatır. biat eden adamın ne işi olur mizahla? bak sonunda bu rezilliği görüyoruz sonra; yapma sen. beton izle, duble yolları öv ne bileyim avrupa bizi istemiyor de. klasik sağ argümanları ile uğraş bu işi de erbabına bırak
  • şüphelilerin indirildiği aracın arka camında kemal kılıçdaroğlu bebeği, oyuncağı (adı neyse ondan işte) bulunmakta olan karikatür.
  • ülkenin özeti. belli bir süre sonra kadın olmak suç sayılacak. işte o zaman inadına ampule basan kadınlarımız belki uyanır.
  • içinde bulunduğunuz siyasi hareketin yıllardır kimlerle içli dışlı olduğunu bilmiyor olamazsınız değil mi?

hani israil, abd bayraklı mayolar giydirmişsiniz de o açıdan dedim.

daha dün 11 milyar dolarlık alışveriş yaptınız, meyve suyu (!) fabrikalarini açtınız gencolar.

biraz kuru sıkı çizmişsiniz sankim.
  • özgür basındır; yapma ve yayınlama hakları vardır. kalitesi tartışılır mı, şüphesiz ki dibine kadar tartışılır.

benim burada karşı çıktığım bu şerefsizlerin iki yüzlülüğü. lan pezevenkler siz fransa'da muhammed'in çıplak karikatürü yapıldığında karşı çıkmadınız mı? o saygısızlıksa sizinki de saygısızlık. değilse sizinki de değil. siyasal islamın tipik örneği: ikiyüzlüsünüz.
  • bu amk sağcı leş mizah dergisi geçen günde iki tane beyaz toros ile sınır ötesi operasyon mesajı vermişti.

siyasal islam ile ülkücülük birleşince ortaya böyle iğrenç ve lağım bişey çıkıyor işte.