şükela:  tümü | bugün
 • el nusra yalayıcılara bak sen; her sakallıyı dedemiz sanıyormuşuz, elifi görünce bilmem ne zannediyormuşuz. ulan siktiğimin salağı, sen insanlara "ahaha o ışid değil ki, el nusra" dediğinde ne olmuş oluyorsun haberin var mı? yakaladıkları kadınlara, çocuklara neler yaptıklarını bilmiyor muyuz o şerefsizlerin. koduğumun malı "o bayrak ışid'in değil" diyerek başka bir terör örgütünü övüyor gönül ahatlığıyla. size insan diyenin amk.

  ---
  entry;
  ön edit: bayrak muhabbetinden karikatürdeki iki tipin ışid'li olmadığını söyleyenler olmuş. diyelim öyle; o bayrakların altında toplananların sivilleri de göz kırpmadan öldürdüğünü bilmiyor muyuz amk? ışid muhabbetinden dolayı başlık değiştirilmesi gerekiyorsa da moderasyon çeker artık bir ayar. ama gelip de bu herifleri "onlar ışid'li değil bir kere" diye savunan tipler bu herifler tarafından öldürülen çocukları görünce neler hissediyor acaba.

  ulan ciddi ciddi el nusra'yı savunan şerefsizleri de gördük ya, daha da diyecek bir şey yok. adam "o ışid değil, el nusra. özgürlük savaşçısı onlar" gibi şeyler yazmış amk. allah belanızı versin.

  alın bu da el nusra: https://tr.wikipedia.org/wiki/el-nusra_cephesi 2 haziran 2014'de türkiye tarafından da terörist olarak kabul edilmiş.

  alenen, açık açık, bir benzetmeye dahi yer bırakmayacak şekilde terörü ve teröristi öven karikatür. gerçekten adaletin olduğu bir ülkede 2 gün bile yayın hayatlarına devam edememeleri gerekirken, bu ülkede hiç bir şey olmadan aynı şekilde devam edecekler.

  umarım bir gün o övdüğünüz şey kapınızı çalar da o zaman zırlarsınız.

  https://twitter.com/…ncom/status/753892623002329088

  kaynak 2: http://www.birgun.net/…sid-propagandasi-120029.html

  http://www.postmedya.com/…propagandasi-h130112.html

  sanırım ilgili karikatür hakkında duyuru yapılmış daha önce, onu da eklemekte fayda var tabii: https://twitter.com/…tus/753931618256117760?lang=tr
 • birkaç öfkeli karikatürist diye birileri tarafından es geçilecektir. bu arada bundan yaklaşık 50 yıl önce bülent şeren yeni türkiye'yi kusursuz çizmiş.
 • ne tesadüftür ki o on yılın başlangıç izni akp iktidara geldiği zaman verilmiştir. türkçe yazdım, anlamaları için bilen biri arapça'ya çevirebilirse sevinirim.
 • arkadaki bayraklar ahrar el şam ve el nusra bayrakları. kıyam ihtilal demek. demek ki burada esad=batı, esad'a başkaldırı da kıyam uygulamak diyorlar. komik olmaması ve bu örgütlerin haklılığı falan ayrıca tartışılabilir, ama karikatür ışid övgüsü değil.
 • imzası arapçadır/gibidir.

  işid yetkililerince çizilip 'yayınlayın bunu böylece' denmiş olması hangimizi şaşırtır?
 • bunlar gerçekten embesil.

  karikatürde çizilen islamcı teröristler silahlarını batı'dan alıyor. özellikle fransa'dan.

  o bahsettiği 2 milyon kanın çoğunu bunlar döküyor. bizzat kendi destekledikleri adamlar.

  öso'yu, ahrar'ı, nusra'yı, ışid'i destekleyen cariye çocukları bu örgütlere en büyük desteğin batı'dan geldiğini bilmiyor herhalde.
 • bunlar gibiler yüzünden ülkeye demokrasi f22'ler ile gelecek korkarım korkarım ondan korkarım.