• murat hüdavendigarı murat hüdaverdigar zanneden biri tarafından çiziktirilmiş sanırım.

adamlar daha kendi tarihimizi bilmiyor. türk olmaları imkansız.
  • ne diyecegimi bilemiyorum bu dergiyi olustuyranlarin akil sagligi konusunda hayretler icerisindeyim.
    https://eksiup.com/b5c957432314
    edit: sanirim tweet ucmus lesimi nickli yazarin
    upload ettigi goruntuyle yerini degistiriyorum kendisine tesekkurler. uyaran ezikbuzuk arkadasa da tesekkur ediyorum.
  • bir tarafta savaşı bir tarafta katliamı karşılaştıran çürük beyinli bir zihniyet

ha siz katliam yaptığınızı savunuyorsanız o başka bak
  • fırsat verseler tüm dinlerin ibadethanelerini basıp böğürerek kafa kesecek tiplerin mizah yapmaması gerektiğini gösteren renk ve kağıt israfı.

(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
  • avrupa'daki türk topraklarını bırakıp kaçan kıbrıs tüccarı hamidimiz'i görünce güldüren sıçmık :ddd
  • her şeyi geçtim 2. abdülhamit'i koymalarıyla zeka özürlü olduklarını da belli etmiş tivittir.

2. abdülhamit döneminde osmanlı'nın kaybetmediği savaş, kaptırmadığı toprak kalmamıştı. bu kaybedilen topraklardan kars, ardahan ve artvin atatürk zamanında, kuzey kıbrıs ise ecevit zamanında kurtarıldı
  • 50 masum insanın hayatına son vermiş ırkçı teröristle aynı zeka seviyesine ama hakaret olarak değil reel anlamda ki bu 80 iq yu bulmaz, sahip bir grup tarafından atılmıs tweet. o yüzden adam olamıyorlar. malzeme çürük. yazık.
  • bunlar gibiler olduğu için o camide katliam yapıldı işte
  • bir önceki paylaşımda "islam barış dinidir. insan canına kasdeden teröristtir." deyip arkasından böyle bir paylaşım yapmak nasıl bir aklın ürünü anlayadım. harbi gerizekalı bunlar.
  • yaza yaza dünyanın en overrated padişahının isminin yazılmasına mı iğreneyim, katliamları normalleştirmesine mi iğreneyim, 1915 tarihine mi iğreneyim yoksa cumhuriyet tarhinin olmamasına mı iğreneyim bilemediğim bok. bok diyorum ama yolda kaldırıma eğilip cıvık sıçan birini görsem midem bu kadar kalkmazdı. abartı falan da yapmıyorum. hanınız siksin sizi rezil herifler.

yavuz sultan selimin ismi konuya daha uygun giderdi halbusi. bilen bilir. 2. mahmut da olur bak.
hesabın var mı? giriş yap