şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hayallerinin peşinden giden yazar.

söz uçar, yazı kalır; hayallerini avucunun içine aldığı vakit, enişteniz olacaktır.
  • (bkz: #43627030)

helal olsun adama! bundan sonra ne derse o lan!
  • gerektiğinde ayar çekmekten imtina etmez. üzerimde de denedi, biliyorum.
  • aramaya inananların neferi, fedaisi, canısı.
  • yardım sever bir yazardır. sorun cevaplasın. saçmalayın sabırla doğru yolu göstersin.

edit: yanlış anlama düzeltmesi.
  • debedeyşın da verdiği geniş bilgilerle kâh renkler cümbüşünde dolaştım kâh dinler tarihini öğrendim. üstüne bir de güzel bir müzik dinledim. sen de debe ye gir sen de debe altı reklam al. ne kıskanıyosun birader?
    hem gören de ırkçılık yapmış, küfür sallamış falan zanneder. saf bilgi artık bünyenizde zehirlenmeye yol açıyor galiba.
    devam kardeşim bozma kendini sen, bakma her çemkirene.
  • (bkz: grammer nazi)
  • naif bir yazar
  • (bkz: şerefsiz), (bkz: ahlaksız), (bkz: namussuz), (bkz: orospu çocuğu)

bildiğim en ağır küfürleri hakediyorsun. bunları gerçekten hakediyorsun.

umarım aileni bir kazada kaybedersin. umarım en yakın zamanda ya intihar ederek ya da başka bir şekilde geberip gidersin. pisliğin içinde boğul orospu çocuğu. sana öfkem dinmiyor.

eğer çocuk yaptıysanız, yapıyorsanız ve yapacaksınız bu yazardan uzak durmaya çalışın. bu şerefsiz, ahlaksız, orospu evladı size bildiği bütün lanetleri yağdırabilir.

eğer hayatınız boyunca asla çocuk yapmayacaksanız o zaman isterseniz arkadaş olabilirsiniz. o da sizin gibi gerizekalı çünkü.

eğer çocuk yaptıysanız fakat hatanızın farkındaysanız bir ihtimal sizinle de arkadaş olabilir. ama bu şerefsizin sağı solu belli olmaz.

eğer yaşama sevinci tavan yapan, neşeli bir insansanız lütfen bu şerefini siktiğimin çocuğundan uzak durun. çünkü yaşama sevinci olanlardan nefret ediyor. sizin de canınızı acıtmasına izin vermeyin.

yok eğer siz de bu gerizekalı gibi acılar içinde boğuluyorsanız - üstelik elle tutulur hiçbir derdiniz yokken - o zaman alın işte, sizin kafadan bir dengesiz. konuşun falan. gerçi bilmiyorum siz yabaniler konuşur musunuz, koklaşır mısınız ya da ne bok yersiniz artık iletişim kurabilmek için.

hayatın boktan olduğunu bilip, buna rağmen kendini kandıran bir bireyseniz; belki sizi de yaşama sevinci olanlardan saymaz da bağrına basar. siz bilirsiniz. başınıza dert almak istiyorsanız kimsenin sizi engelleyecek hali yok.

tam bir abazan, tam bir amsalak, tam bir yavşak bu herif. o yüzden namusunuza, şerefinize halel gelmesin diye bu şahsiyetsiz orospu evladından uzak durunuz. cinsellik gibi hayvani bir dürtüyü nasıl bu kadar yüceltebilir bir insan aklım, havsalam almıyor. insan nasıl penisinin, vajinasının kölesi olabilir? işte bu haysiyetsiz, bu insanlığın yüz karası herif buna kusursuz bir örnek. vereceğinize dair en ufak bir umut beslesin, yapmayacağı maymunluk yoktur.

tam bir kaşar, tam bir motor, tam bir kevaşe kendileri. onunla konuşacak kadar düşmeyin. onunla konuşuyorsanız sizin de ondan geri kalır bir yanınız yoktur belki de. ''ben zaten kaşarım'', ''ben zaten kevaşeyim'' diyenlerdenseniz yuvarlanıp kapağınızı buldunuz demektir. insanlığın yüz karaları sizi. yüzünüze tükürürdüm de, tükürüğüme yazık. seviyesizler!

insanın kendi canına kastetmesini savunan ve onlarca, yüzlerce, binlerce insanı kendi canına kastetmeleri için desteğini esirgemeyen bir vicdansız. bir cani. bir seri katil. bir terörist. bir zebani. sana ne desem, hangi bedduayı etsem acaba diye düşünüyorum. sen belanı bulmuşsun zaten.

senin kadar akıldan yoksun kaç kişi kalmıştır yeryüzünde bilmem ama eğer varsa bu tür kalpsiz kişiler hakikaten bir araya gelip topluca helak olmanızı dilerim.

siz ey intihara meyilli ve ötenazi destekçisi sapıklar, alın bak bu şerefsiz, ahlaksız herif sizlerden bir örnek. alın, buyrun, yazın ona. birbirinizi bulun ve birlikte yok olun cennet dünyamızdan!

genç, çocuk, bebek demeden; sapkın hayallerine sınır getirmeyen ahlaksız, sübyancı, pedofil hastası. seni elime geçirsem, kendi ellerimle boğarım. nasıl şehvet duyuyorsunuz küçücük bedenlere, düşünürken aklım duruyor.

inşallah hapislerde çürürsün. toplu tecavüzlere uğrarsın.

allah sizi en ağır şekilde cezalandırsın inşallah. amin.

annesinin, kız kardeşinin, sevgilisinin başkalarıyla sevişmesine göz yumabilen haysiyetsiz pezevenk. sen nasıl bir insansın ya? sen insan mısın? insanlığın yüz karası! tövbe estağfurullah. allah'ım, sen ve senin gibileri topluca helak etsin inşallah. amin.

allah'a dil uzatan şerefsiz köpek! inşallah cehennemlerde cayır cayır yanarsın da aklın başına gelir. gelir de ne fayda son pişmanlık fayda etmez seni karaktersiz pislik. pisliğinde boğul inşallah. amin.
  • tronador aracılığıyla tanı(ş)dığım yazar. entrylerini büyük bir zevkle okumama rağmen fav butonuna basmam. gizli hayranıyım kendisinin.