şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2018 nba draft'inde 36. sıradan new york knicks tarafından seçildi. şu günlerde devam eden yaz ligi'de coşmakta, coşturmakta kendisi.

  geçen sene liseden mezun olduğunda, ncaa'de oynamak üzere bir "5-star prospect" olarak western kentucky university'ye yazılıyor. henüz birkaç hafta geçip antrenmanlar yeni başlamışken, kampüsü terkedip gidiyor ve okul da kendisinin bursunu iptal ediyor. sonrasında 1 sene boyunca kendi başına draft'a hazırlanıyor. ama draft'tan önceki combine'a da katılmıyor. birkaç takım ile özel antrenmana katılıyor, o kadar. sonuçta, kolej basketbolu oynamadığı için 14 aydır basketbol maçına çıkmamış, lisede kendisinin yarı boyundaki çocuklara karşı şov yaptığı videolar dışında kimsenin hakkında bir şey bilmediği bir aday olarak draft'a katılıyor ve knicks tarafından 2. tur 36. sıradan seçiliyor.

  yaz ligi'nde gösterdiği performansa bakılırsa; ilk turda kevin knox, ikinci turda kendisini seçen new york knicks bu seneki draft'ta turnayı gözünden vurmuş. her ikisinin de potansiyelleri çok yüksek.
 • new york knicks uzun yıllar sonra lottery seçimleri dışında bir draft hakkını mantıklı kullanmış dersek robinson'un nasıl bir oyuncu olduğunu anlarız.

  yaz ligi'nde en çok dikkat çeken özellikleri savunması, atletizmi ve 3 sayılık atışı bile bloklamasını sağlayan kanat genişliği.

  nba'deki favori takımım knicks uzun yıllar sonra heyecan vaat ediyor bana. bu hissi en son chandler-anthony-stoudemire üçlüsü oynarken az da olsa yaşamıştım, o derrick rose'lu takımın playofflara kalacağı da şüpheliydi.
 • nba live 2003'te olsa, isminin yanında blok işareti çıkacak oyuncu. 18 dakika ortalamayla oynadığı maçlarda 2.0 blok ortalaması yaptı ve fantasy'de en sevdiğim oyunculardan biri oldu. ara sıra kafayı kırıp 9 blok, 5 blok gibi istatistikler ortaya koyabiliyor.