şükela:  tümü | bugün
 • new york knicks uzun yıllar sonra lottery seçimleri dışında bir draft hakkını mantıklı kullanmış dersek robinson'un nasıl bir oyuncu olduğunu anlarız.

  yaz ligi'nde en çok dikkat çeken özellikleri savunması, atletizmi ve 3 sayılık atışı bile bloklamasını sağlayan kanat genişliği.

  nba'deki favori takımım knicks uzun yıllar sonra heyecan vaat ediyor bana. bu hissi en son chandler-anthony-stoudemire üçlüsü oynarken az da olsa yaşamıştım, o derrick rose'lu takımın playofflara kalacağı da şüpheliydi.
 • nba live 2003'te olsa, isminin yanında blok işareti çıkacak oyuncu. 18 dakika ortalamayla oynadığı maçlarda 2.0 blok ortalaması yaptı ve fantasy'de en sevdiğim oyunculardan biri oldu. ara sıra kafayı kırıp 9 blok, 5 blok gibi istatistikler ortaya koyabiliyor.
 • nba'in gelecek yıldızlarından birisi olmaya aday blok makinesi. adını duyurmaya başladı, zamanla ilk 5 e de girer, önümüzdeki 2 senede ilk 5 de olmazsa başka takımın yolunu tutar diye düşündüğümüz oyuncu.
 • bu sene 28 maçta 51 blok yapmış (maç başına 1.8) eleman. bir de bunu maç başına ortalama 17 dakikada yapmış. ligde 10. sırada. çaylaklar arasında ikinci, bir numaralı isim jaren jackson jr aynı ortalamayı 25 dakikada yapmış. kendisinden üsttekiler en az 6 dakika* daha fazla ortalamayla oynamışlar. tam olarak kendisinden beklenen bir performans. bir yıldız olmasını beklemek yanlış olsa da bekleneni verdiği söylenebilecek bir sepet topçusu. en azından benim beklediğimi.

  new york nasıl başardı bunla kevin knox'u seçmeyi, hayret.
 • nba'de son 30 yilda iki mac ust uste double double ve 5'ten fazla blok yapmayi basarabilen 7. caylak oyuncu olmus. adamda tam capa* tipi var zaten, knicks eger yazin big three yapacaksa koysunlar bu adami da defansa bloklayip dursun.
 • 2018 nba drafti'ne baktığımızda kendisinden daha potansiyelli tek bir oyuncu göremiyorum. knicks tinerciliğine mi düştük yine emin değilim ama bu adamın potansiyeli çok başka seviyelerde. faul problemini çözebilirse ligin en önemli adamlarından biri olabilecek new york'lu deli mitchell hastasıyız kendisinin.
 • harden doncic tatum gibi adamları stepback üçlük atarken bloklayan azman. bakın stepback üçlük atarken.

  yeni nba bunun gibi rakibe dokunmadan da savunma yapabilen atletik mutantların ligi olacak.
 • tarihin en iyi pivotlarından biri hakeem olajuwon kendisini övdükten sonra bir muhabirin ona bunu söylemesi sonrasında "daha önce böyle birini hiç duymadım" diyen sığır pardon basketbolcu. hayatımda başkasının adına bu kadar utanmamıştım.
 • biraz fundamentalını geliştirirse embiid'den daha dominant olabilecek oyuncu, çok değil birazcık hücum repertuarına bi kaç numara eklerse tadından yenmez... mevcut haliyle defansif olarak gobert-embiid-turner ile aynı kalibre de , bir 36.sıra seçimi olarak inanılmaz bir şans , 2018 draftı ilk 5 sıra seçimleri genel olarak beklentiyi karşıladı ama 6.sıradan mo bamba'yı seçen magic scoutları bu adamı gördükçe iç çekiyolardır kesin
 • kendisini dünya kupasında görmeyi çok isterdim. keyif katardı. bu sene tekrar knicks'te izlemek için sabırsızlanıyorum.

  taraftarın tabiriyle blockness monster.