şükela:  tümü | bugün
  • 3 ayı aşkın bir süredir pubg oyunu nedeniyle takip ettiğim twitch yayıncısı.

solo oyunlarında başarılı iken duo ve özellikle de squad'da gereksiz hareketleri nedeniyle itici olmayı başarabiliyor. bir de konuşması sırasında aralara yerleştirdiği internet ingilizcesi ile de ağzına kürekle vurulmayı hakediyor.
  • twich'te tr de şu sıralar en çok izlenen yayıncılardan biri. eskiden h1z1 oynardı. bayada iyi oynardı. artık pubgde aynı tempoda ilerliyor. kanalı https://www.twitch.tv/mithrain
    ağzına kürekle vurulması gereken bir çok yayıncı varken kendisi bence bu sıralamada en sonlarda yer alır. kendisi iyi bir yayıncı aynı zamanda iyi de bir oyuncu geçen gün biten gamescom'da da duo da 3.lük aldı. şahsi düşüncem wtcnn ile beraber iyi bir 2liler ama squad için yanlarına mirliva zeonn 2lisinden daha iyi birileri gerekli. ya da bu 2linin de kendilerini biraz daha geliştirmesi.
  • gamescom'da biraz heyecan, biraz da profesyonel seviyede oynamamışlığın etkisi (ferit hariç) vardı. buna rağmen ferit ile beraber duo'da üçüncülüğü elde etmeyi başardılar. yakın zamanda bir takımdan teklif almasına kesin gözüyle bakıyorum.
  • seyretmesi inanılmaz eğlenceli, sempatik ve mülayim, efsane pubg oynayan oyun yayıncısı.
    (bkz: cem karakoç)
  • kimi oyuncular vardır sohbetleri, hitap şekilleri, sunumları çok hoşunuza gider ve izlemek keyif verir; kimi oyuncular ise tamamen gaming ile izleyiciyi ele geçirmeyi başarırlar, o kadar iyi oynarlar ki alınan her bir kill'den izleyici keyif alır. işte yeni keşfettiğim mithrain de bence ikinci klasmanda yer alıyor. akıcı bir konuşması ve hoş bir sesi olduğu için dinlemek bunaltmıyor zaman zaman antipatik gelse de ama sohbet olayını salla asıl kilit nokta oyunculuğu üzerine. kapa sesi yine izlemekten keyif alırsın öyle iyi performans sergiliyor. pubg dışında ne kadar iyi bilmiyorum ama pubg oynarken izlemesi gerçekten çok keyifli.
  • geçen günlerde jahrein'in yayınında çıkıp kendisinden kat kat iyi oynayıp sıralamalara girmiş türk birine laf edecek kadar aşağıya düşmüş yayıncı. el sikiyle gerdeğe gireceğine kendi yolunda devam etseymiş daha iyiymiş. 3. sezonda 1. sıraya çıkıp, son gün diye 17. sırada bitiren adama laf edecek kadar iyi oyuncu olduğunu ben kendisinde pek göremedim. iyi oyuncu olup olmaması önemli değil ama ne ara yetkin bir abi gibi konuşmaya başladı pubg hakkında onu merak ediyorum. community oluşturunca herkese laf atma hakkı mı doğuyor? kavga çıkarmanın, bok atmanın yayıncılığına bir artısı mı var?

jahrein'in bok atmaya meyilli tayfasına malzeme çıkarmakta hoş değildi. jahrein zaten olayları abartıp anlatan birisi. bahsedilen adamın kendisi avrupa şampiyonuyum diye gezmiyor. hadi gezse bile laf edecek potansiyel bir oyunculuğu yok jahrein'in pubg'de. sana ne oluyor be kardeşim? açıp bakarsın adamın başarısı varsa saygı duyarsın, yoksa lafını edersin. kimse avrupa şampiyonu demiyor ki zaten adama. jahrein'in sallamasyon laflarına inanıp kendini senden iyi olan adamdan bile daha iyi bir oyuncu sanıyorsan yanılıyorsun dostum.

olayla ilgili bahsettiği adamın ratingleri
    kendisinin ratingleri
  • her oldugunde kesinlikle bir bahanesi vardir. "aagbi armor bug'i oldu gordunuz mu", "aggbi 4 defa vurdum oldu diye biraktim olmemis nasil olmez ya inanilmaz", "aggbi cover'dayim beni vurmasi imkansiz", "aggbi o adam oraya nasil gitti kesin hile var". o kadar da iyi degilsin mito.
  • 79.000 dolar pubg envanterine sahip oyuncu kişi. envanterinin amiral gemisini ise sahip olduğu 41 adet playerunknown set oluşturmakta.
  • ben adamı göremeden öldürüyor. helal olsun.
  • kendisiyle tanışmak için gist'e kadar gideceğim insan. kişiliği hakkında birçok olumlu önyargım var fakat şimdilik sadece iyi oyuncu.

1 buçuk ay sonra editi: gittim, gördüm sevdim. bu konuyu bu başlığın altında açmak pek doğru değil ama söylemeden edemeyeceğim, onunla geçirdiğim 10 gün beni dünyanın en mutlu insanı yaptı aynı zamanda birçok şey öğrendim. öncelikle önsezilerim beni yanıltmadı, sayısalcı olduğunu öğrendim. sayısal mantığı günlük hayatına aktarabilmiş olması da onun belirli bir seviye üzerinde zekası olduğunu gösteriyor. yaptığı işin arkasında duruyor. bunların yanı sıra kültürlü ve kibar.
    kesinlikle böyle, sonra neden aşık oldunmuş!