şükela:  tümü | bugün
  • efendim bu, kendilerini “spiritüel bilmem ne yaşam koçu” olarak iddia eden kişiler o kadar artmıştır ki artık, adeta sosyal medyada mitozla çoğalarak özellikle “regresyon terapisi” yaptıklarını iddia etmektedirler.

gerçeklere gelecek olursak: gerçekler acıdır, bu insanların yaptıkları şarlatanlıktan başka bir şey değildir. yasal hiçbir geçerliği olmayan salak saçma belgelerle ve hiçbir bilimselliği olmayan çoktan çürütülmüş genel geçer şeylerle insanları yanlış yönlendirmekte, üstüne bir de tonla para almaktadırlar. inanmayınız. inandırmayınız. psikologların meslek yasası olmamasından doğan hukuki boşlukta bu insanlar özellikle psikoloji alanında kendilerini bir şeylerin uzmanı gibi yansıtıp tamamen yetkileri olmayan bir alana burunlarını sokmaktadırlar. daha bugün bir tanesini daha bimer’e şikayet ettim. bizler bıktık artık bu “herbokolog” lardan. bi ara kuantumun her şeyini yanlış anlamış ama kendilerini kuantum yaşam koçu diye tanıtanlar vardı şimdi de spiritüelciler çıktı başımıza. bu gibi insanlara itibar etmeyiniz ve edenleri de uyarınız.