şükela:  tümü | bugün
  • "dedirten"li reklam yapmışlar. güzel olmuş ama. sesli güldüm.
  • (bkz: #21733365)
  • reklamlarında "mitsubişi elektrüğik" şeklinde okunur.
  • paraya kıyıp uzun yıllar, sorunsuz ve performanslı klima kullanma niyetindeyseniz uğrayabileceğiniz tek adres.
  • klima üretimi için manisa'da fabrika açacağını duyuran firma. 2018'de faaliyete geçecekmiş.
  • manisa'da 2018 yılında faaliyete geçeceğini duyurduğu fabrikasında yalnızca r32 gazlı duvar tipi ürün üretecek olan firma.
  • 13 senedir sessiz sorunsuz çalışan klimasına sahip olduğum markadır. klimada tercih edilecek markaların başındadır kendileri
  • klimada son noktadır. 50 derece sıcakta insana yayla keyfi yaşatır. ‘btu’ süne bakmaz utanmasa tüm evi soğutur. tedaş düşmanıdır zannedersin kaçak kullanıyor. kısacası pahalıdır ama kışında kullanılıyorsa bir senede diğerlerinden çok ucuza getirir kendisini.
  • iş görüşmelerinde kurumsal bir firma olmadığını anlamışımdır. öyle ki ilgili pozisyona 1 kişilik alım yapılacaktı ve ben son iki kişiden birisiydim. haber bekleyin dediler ve aradan 2 ay geçtikten sonra olumsuz dönüş yaptılar. yıllar sonra ise yerime alınan kişi ile tesadüfen tanıştım ve öğrendim ki alınan kişinin alternatifi olarak 2. seçeneği aylarca yedekte tutmaktan çekinmiyorlar..

başvuru yapan kişilerin kulağında bulunsun..

edit: iyi ki girmemişim. orasa calisan cok insanla tanistim sonradan. bakkal dukkanindan farksiz kendimi gelistirmeyecegim bir yermis meger..
  • bütün mitsubishi motors otomobillerinde standart olarak sunulan klima markası.