şükela:  tümü | bugün
  • 2018 haziranında yayınlanması beklenen xiaomi android arayüzü
  • üst segment modeller için haziran sonu, diğer modelleri için ise temmuz sonunda global versiyonları yayınlacağı duyurulmuş.
  • 3 gün önce yayınlanan sürüm. bana neden gelmediğini anlayamadım
    not: mi mix 2
  • 5s plus a geldi global beta. bildirim merkezinin görüntüsü değişmiş, güzel olmuş. başka da fark göremedim henüz
  • xiaomi mi note 3cihazıma gelse de yüklesem diye beklediğim miui sürümü. ama sanırım biraz daha bekleyeceğiz..
  • xioami mi 5s'e global beta sürümünü kurdum. ilk izlenimleirm:

- daha kesinlikle oturmamış ve tam değil. özellikle bildirimler konusunda çok eksikleri var.
    -bildirim arayüzü doğru düzgün çalışmıyor ama xiaomi kesinlikle doğru yolda.
    -miui 9'dan kat kat hızlı ve kullanması daha keyifli.
    -bildirim arayüzü doğru düzgün çalışmıyor demiştim. kilit ekranında bildirimler hiçbir şekilde gözükmüyor. bilinen bir bug'mış bu haftaya düzelitilir artık.
    -sonunda bildirim ikonları monochrome olarak gözüküyor.
    -kameraya gelen portre modu gayet iyi. ama google camera'nınki daha iyi. :p
  • mi8 ile beklediğim xiaomi arayüzüdür. gerçi resmen işletim sistemi haline geldi neredeyse.

gel artık vicdansız.
  • bugün resmi olarak 12 xiaomi cihazına gelmiştir.

bugün verilen stabil raom güncellemesi ile aşağıdaki 12 cihaza güncelleme verildi.
    xiaomi 8se
    xiaomi mıx 2
    xiaomi mıx
    xiaomi 6
    xiaomi 6x
    xiaomi note 2
    xiaomi 5
    redmi 6 pro
    redmi 6
    redmi 6a
    redmi note 5
    redmi s2
    bunun yanında mi 8 ve mi mix 2s için beta sürecinin halen devam ettiğini de hatırlatalım!
  • mi mix 2 telefonuma level atlatmış güncellemedir. özellikle kamerada önemli iyileştirmeler olmuş. daha önce iphone 7 plus kullanan biri olarak, yeni gelen portre modunu da gayet başarılı buldum. demekki tek kamera ile de bu iş yapılabiliyormuş. sonuç olarak çinli arkadaşları tebrik ediyorum. adamlar yapmış.
  • mi note 3e gelecekti sözde yazın. temmuz sonuydu galiba. hala gelmedi. akıbeti ne oldu merak içindeyim