şükela:  tümü | bugün
  • mix.com adresinde ikamet eden, yeni stumbleupon. stumble'daki hesabınızı, beğenilerinizi, ilgi alanlarınızı direk buraya aktarabiliyorsunuz. mix.com'a girip join kımsında stumbleupon'u seçmeniz yeterli. stumbleupon'un yerini benim için tutmuyor. bunun nedeni ise, stumbleupon'da ilgi alanlarına göre rastgele siteler geliyordu, burada da aynı mantık fakat hepsi anasayfada, aşağı doğru inmeniz gerekiyor. stumbleupon'daki stumble butonunun yarattığı güzellik yok olmuş. ben ne çıkacağını merak etmeyi seviyordum, bu mix.com'da yok olmuş.
  • 02.07.2018 tarihi itibariyle stumbleupon.com yerini almış (bence alamamış) site. stumbleuponda kocaman stumble butonuna tıklayıp sayfanın komple değiştiğini görmek, tek ekranda tek bir konuya odaklanmak güzeldi.

mix.com da ise karmakarışık ve göze hitap etmeyen, insanın beynini sulandıran, stumbleuponun birinci hedefi olan insanı eğlendirmek ve rahatlatmak misyonundan uzaklaşmış aşağı doğru sürüklendikçe yeni sitelerin çıktığı bir tasarım gelmiş. flash ve web uygulamalarının karşımıza çıktığı siteler azaltılmış. bildiğiniz sosyal, onedio tarzı bir site haline gelmiş.

wallbase.com da zamanında wallhaven.com a dönüşmüştü fakat o başarılıydı. allah rahmet eylesin stumbleupon. iyi bilirdik.