• zorlu psm 'nin, 30 eylül ve 1 ekim tarihlerinde ev sahipliği yapacağı festival.

line-up ve detaylar
    özellikle she past away heyecanlandırıyor.

ayrıca zorlu'ya yöneltilen tüm eleştirilere karşın, iki senedir çok önemli işlere imza attığı, ve şehirdeki yüz güldüren en önemli sanat merkezi olduğunu söylemeliyim.
    kırmızı koltuk edebiyatı sever arkadaşlara peşinen, konserlerin hiçbirinde oturma düzeni olmadığını, tamamının ayakta olduğunu söyleyeyim.amfide dj şovlar, konsept partiler, plak-bit pazarı, sergiler, kulağa yeterince eğlenceli geliyor.
  • müthiş bi festival olacak. ama ben biletim olmasına rağmen göremeyecem. bilet arayan varsa indirimli 2kişilik kombine var elimde.
  • spotify reklamında hey douglas telaffuzu harikadir.

sesler arası bir deneyim sloganı ile yola çıkan festival. (bkz: dursun erzincan'da orada ovi va voi de) ayrıca her zaman her yerde en büyük kartal (değiil),büyük ev ablukada fırtınayt headline olarak sahnede olacak.

biletler zorlupsm.com ve biletix'de satılmakta.
  • kadroya bakarken gözümden yaşların gelmesine sebep olan festival. yerrim yere
  • zorlu psm'de gerçekleşen festival. acayip müziklere dopdolu bir plak pazarı ve keyifli atölyeler de eklenince pek mutlu etmiştir.
  • bu yılki mix festival'da “the rockafeller skank", "praise you", "right here, right now" ve "weapon of choice'” gibi parçalarla milyonları dans ettiren, grammy ve brit ödüllerinin sahibi fatboy slim sahne alacak!

programın devamı: http://www.zorlupsm.com/…nlik/festival/mix-festival
  • haftalar öncesinden bilet aldığım etkinliktir kendileri.liste inanılmaz lezzetli.

selda bağcan,ali farka,fatboyslim,goose,electro delux,jakuzi,dagamba,jacques yeterlidir zaten.kalan 15-20 küsür sanatçıda cabası.
    biletler çeyrek altın fiyatına çıkmadan alın derim.hatta uslu bir çocuk olursanız bana eşlik bile edebilirsiniz.çünkü çok yalnızım ve tek gideceğim.
  • bir arkadaşım için bilet aradığım festival.
    elinde bilet olup satmak isteyen yazarlar bana ulaşabilirler.
  • bu yılki line up'ı çok sönük kalmış mini festival.
  • bu seneki line up hakkında bilgi aradığım festival`:kimin hangi parçasını dinlemeden gitmemek lazım mesela``:bir blog yazısı tarzı bi şey paslarsanız efsoo olur`. yüzeysel baktığımda çok yavaş bir festival olacak ve zaman geçmeyecek gibi gözüküyor, gitmeye değer mi diye de düşündürüyor.
hesabın var mı? giriş yap