• dj festonun sürekli başında olduğu şey. duyunca kapatıyorum browseri.

(bkz: dj festo mixer başında)
    (bkz: mix your life)
  • bu tür rakip hamleler her zaman iyidir. böylece twitch, kendini vazgeçilmez zannetmeye devam edemez hale gelir. hizmetin kalitesini arttırmak zorunda kalır. özellikle twitch/türkiye kısmı epey geri planda tutuluyor, üstelik seyirci potansiyeli de son derece iyiyken yapıyor bunu.

epic games de, steam'e karşı; oyun yapımcısının aldığı payı arttırmak, ya da oyunculara her hafta bedava oyun dağıtmak gibi hamleler yaptı. bu işler tüketici açısından iyidir.
  • tophane'de açılan yeni bir sanat galerisi.

internet sitesi: http://www.mixerarts.com/

facebook sayfası: http://www.facebook.com/mixer.tophane
  • tophane'de yeni açılan klasik galeri anlayışı ile çalışmayan istanbul'un en iyi galerisi olmaya aday olarak gördüğüm ve klasik bakış açısını değiştirecek, sanatçılar için yeni bir alan.
  • (bkz: allen and heath)
    (bkz: pioneer)
    (bkz: soundcraft)
    (bkz: alesis)
    (bkz: yamaha)
  • ------------------------------------
    tophane’de 2012 sonbaharında açılışını yapan galeri. sanat üretimini desteklemeyi kendimize misyon edindik diyorlar, iyi ki de diyorlar. gittim, gördüm, onaylıyorum! mekan acayip olmuş, kendini yurtdışında bir galeriye adım atmış gibi hissediyor insan.

affordable sanatmış olayları. türkiye’de yeni bir hadiseye girişmişler yani. normalde bilirsin, evime sanat eseri alıcam demek için cebinin dolup taşması lazım. yaraya merhem hesabı, mixer’in portföyünde yer alan sanatçılar, seçtikleri eserlerini hem web sitesinde oluşturdukları profil ile hem de mixer’in tophane-boğazkesen’deki mekanında sergileme şansı yakalayabiliyor ve biz de uygun fiyatlara eserlenebiliyoruz.

başarılarının devamını dileriz efenim.
  • cuma akşamından itibaren;; "salt soyut" isimli sergiye ev sahipliği yapacaktır.
    cesur iş...
    https://www.facebook.com/…252412148/?ref=ts&fref=ts
  • bugun ikinci kez yayin yapmayi denedigim, grow up gibi bir oyunu bile izleyen insanlarin ciktigi, gelecek vadeden bir platform. twitch'e gore eksiklikleri oldugu kadar, pratik ozellikleri de mevcut. yeni yayincilarla hizli buyuyemez fakat twitch'ten az da olsa yayinci kapabilirse buyumemesi icin bir sebep yok.
  • sanata olan inancımı yitirmeme sebebiyet veren mekan. tam bir popi! küratörünün * fotoğraf sanatından zerre anladığını düşünmüyorum. zannedersiniz tumblr galerisi...
  • twitch'e alternatif olabilecek bir projeydi, olmadı. daha cafcaflı, gaming universe'e daha yakın arayüzüyle xbox kullandığım dönemde ben de arada tıklıyordum. çerezlik, zaman geçirmelik bir iki yayın izliyordum. arkasında microsoft'un olduğu düşünürsek bu kadar hızlı çökmesini de beklemiyordum açıkçası.

mixer'in kapanmasıyla twitch'in zaten büyük olan pazar payının daha da artması sürpriz olmaz. facebook ve youtube'un bu meseleyle kolay kolay mücadele edebileceğini sanmıyorum bu saatten sonra. amazon, altın yumurtlayan tavuğu kolay kolay heba etmeyecektir.
hesabın var mı? giriş yap