şükela:  tümü | bugün
  • harika bir facebook ve instagram hesabı bulunan oluşum.

ben bu adamı/kadını her kimse çok seviyorum!
    takipte kalın.
  • instagram paylaşımları ve yorumlamaları oldukça başarılı. kendine özgü bir tarzı var. yalnız üye olan her ünlü için özel gösterim yapmasa yaratmak istediği o imajı daha da pekiştirecek gibi.
  • metin yazarı/ları kimse tamamen aforizma ustası. açıkcası hangi kafayla yazdıklarını merakta etmiyorum. böyle iyi ya. devam.
    yirmiiki: otuzüç
    geceye selam.
  • kaan boşnak gibi duygularını son derece yalın anlatabilen bir sanatçıyı tanımamıza vesile olduğu için minnettar olduğumuz platform.
  • kıdemliler, saykolar ve delişmenler( bunu ben uydurdum ) olarak 3 ana takipçi grubundan oluşmaktadır.
    kısa ve yerinde cümlelerle çok şey anlatır. varolsunlar.

çözün atları, geliyoruz...
  • cok degisik kafalar yasayan yasatan guzel insan.
  • hiç bir sik anlamadığım garip oluşum. duygularım yok herhalde.
  • saçma sapan ve kimsenin asla anlamadığı yazılar yazarak kendini marjinal ve gizemli(!) göstermeye çalışan bir sayfa sadece. hayırlı işler. ergenleri çekersiniz anca, modası geçti bu işlerin.

aman ne kafalar ne kafalar. coolsunuz baba, aynen...
  • buraya gelip bakacaksın. eminim..
    ( nasıl fırsat ama ?, az önce sayfa admini bir üstteki entry’i paylaşarak bütün okları buraya çevirdi)

seni çok seviyorum hellion...

edit: bu arada tek bir yazarın yazdığı yoruma nazaran, sayfanda #ekşisözlük etiketiyle siyah bayrak çekmeni yakıştıramadım admin. herkes armut çekiyor sayende bize?

tavuk hasta diye ahır mı yakılır .