• iyi bir şey. html5 desteği de mevcut.
  • autechre'nin su an dahil olmak uzere ara ara canli setlerini yayinladigi radyo aracisi site.
  • son zamamlarda acayip sardığım, kısacası internette radyo yayını yapmanıza yarayan site.

kayıt olduktan sonra size iki seçenek sunuyor. siz dinleyicilerinizle konuşacaksanız mikrofon seçeneğini seçiyorsunuz. eğer radyo yayını yapmak isterseniz haparlör seçeneğini seçiyorsunuz. normal bilgisayarda çıkan sesleri siteye aktarıyor ve oradaki dinleyicileriniz de duyuyor. burada dikkat etmeniz gereken nokta, şarkılar çalıyor, insanlar dinliyor derken gezindiğiniz sitelere dikkat edin. youtube'dan açayım derken arada reklamlar çıkıyor. onlar da duyulur.
  • an itibariyle keşfettiğim müzik dinleme platformu. bir radyo yayını dinliyorum, ama çalan şarkı yazmıyor galiba eğer yayını yapan kişi kendisi yazmıyorsa. ya da ben bulamadım.
  • abkountry'nin pek yeni, bi o kadar da yırtık radyo yayının, her perşembe bu saatlerde yayınlandığı internet platformu.

(bkz: çaktırmadan reklam yapmalar)
  • internet üzerinden broadcasting için kullandığım ve herkese tavsiye ettiğim yegane programdır.

özellikle bazı etkinlikler için ya da arkadaşlar adına radyo yayını yapmak açısından gayet başarılı, ayrıca muadili bir çok karmaşık programı kullanmaktan kaçınan insanlar açısından da arayüzü ve kullanımı da oldukça basittir.
  • merakı kamçılayan site.

ingilizce bilmediğime yandığım anlardan biri daha işte, bu siteyi kullanamıyorum bir türlü. ne vardı yani, türkçe desteği de verselerdi? taş attılar da kolları mı yorulurdu yani, nedir?
  • isterseniz bilgisayarınızda kendi hazırladığınız mp3 listeleriyle de müzik yayını yapabileceğiniz, benzerleri arasında kolay kullanımıyla öne çıkan bir kişisel radyo yayını platformu.
  • 90'larla kafa dağıttığımız. gelmek isteyen buyursun; http://mixlr.com/saipsiz
hesabın var mı? giriş yap