şükela:  tümü | bugün
  • sozcu haberinde gorunen hadise:

kaynak

ulan kedi miyavliyor, gozleri acik etrafa bakiyor. ne yaptigini bilmeyen bir belediye iscisi de kameraya bakip bakip suratina ufluyor hayanin. gazete de bunu haber yapiyor.

ulan suni tenfus nefes almayan bilinci kapali canliya yapilir. miyavliyorsa nefes aliyordur, bu durumda suni tenefuse ihtiyaci yoktur.

her isimiz gosteris.
  • bana kalırsa giriş entrysi çok sert ve gereksiz.

kedinin hali iyi değil ve yeterince hava ciğerlerine gitmiyor gibi görünüyor.abartı olabilir belki ama kedinin zararına bir durum yok.

adam şov yapsa dahi ne işine yarayacak.hem de hayvana duyulan bu endişe bence çok da güzel bir şey.
  • (bkz: kedofili)
  • belediye iscisi miyavlayan ve caresiz hayvani gorunce, aha canli bu dur hemen agzindan opeyim demis. sapik isci nolcak?! sapik sozcu de haber yapmis.
  • belediye işçileri karıncadan su aygırına kadar yaralanan her canlının nasıl kurtarılacağına dair ilk yardım eğitimi aldığı için görüntülerdeki işçi de aldığı eğitim sayesinde kediyi kurtarıyor. `:(!)`

ne abartıyorsunuz, adamcağız iyi niyetli bir şeyler yapıyor. aklına ilk gelen hayata döndürme operasyonunu gerçekleştirdikten sonra yaralı masumu olması gerektiği gibi veterinere götürüyor.
  • adamcağızın iyi niyeti gerçekten çok güzel, temiz bir arkadaşmış lakin gördüğüm "kedi ikinci kez ölümden kurtulmuş" yorumuna da yarılmıştım.