şükela:  tümü | bugün
  • 400 metrede 14 yıldır kırılamayan türkiye rekorunu kıran batmanlı atlet. fenerbahçe kulübü sporcusudur. başarıları daim olsun!
  • bolu'da düzenlenen balkan gençler atletizm sampiyonası'nda 100, 200, 4x100 ve 4x400 disiplinlerinde altın aldı. 2000 doğumlu, büyüklerle yarışıyor, ileride çok büyük işler yapacak.
  • geçtiğimiz haftalarda mersin'de düzenlenen avrupa kulüpler atletizm şampiyonasında da fenerbahçe adına 200mt de koşup 4. olmuştu. kendisi 2000 yılı doğumludur.
  • 100 metre yıldızlar'da dünya şampiyonu oldu.
  • 100 metre yıldızlarda dünya şampiyonu olmuştur. gururlandırmıştır. aferin kız sana edit: maalesef bu başarısı ülkemizde metin hara kadar prim yapmayacaktır. adriana lima sonuçta kim takar 17 yaşında batman'dan bir kızın çıkıp dünya şampiyonu olmasını
  • federasyonumuzun repütasyonundan dolayı maalesef akıllara hemen aynı şey geliyor;
    (bkz: doping)
  • omerbinhattap adlı yazar arkadaşıma katılıyorum. kendisi gelecek vaadeden gelişmeye açık sporcu bir kardeşimizdir ama magazinsel olarak dikkat çekmemektedir. kendisinin başarılarının daim olmasını ve mümkünse yurt dışında eğitim almasını diliyorum. 11.62 saniyelik derecesi gerçekten muazzam bir derece. bu şekilde devam ederse dünya çapında başarılar elde etmemesi için hiç bir sebep yok.
  • rekor kıra kıra ilerledi ve en sonunda da 100 metre yıldızlar dünya rekorunu bugün nairobi'de 11.62 ile kırdı.
  • muhteşem bir başarı, muhteşem bir derece. inşallah kulübü ve federasyon çok daha profosyenel bir ekiple çalışmasını ve daha da gelişmesini sağlar. izlerken hızı ve gücü hemen dikkati çekiyordu ama bu kadar büyük bir başarıyı insan hayal bile edemiyor.